Krajina dobija fabriku namjenske industrije: Uslovi osigurani, evo gdje će se graditi pogon

/ Komentari (6)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

a vlasnik je?

Kome je Niksic obezbijedio podrsku? Da li je preselio Igman u Cazin? Cija ce biti fabrika i ko ce je sagraditi i cijim sredstvima? E, novinari, novinari..

Gdje su informacije? STA ce se proizvodit? KOLIKO?

Ili ce kao i u Bugojnu pedesetak zena na rucnim presicama proizvodit ¨metkove¨?

I treba

Tu nam fale dvije tri fabrike. I sirovina za nekoliko godina. Neka ima

Ja1

Gradi trojka drzavu na svim frontovima. SDA na fadilovim aparatima. Oslobodi nas trojka Dodika, oslobodi nas SDA mafije, dovede trojka HDZ pred zid. Svima se ljulja a drzava nikad jaca, bravo trojka

Jass

Poslije dugo vremena mogu reci da sam ponosan na Drzavu! Ovo rukovodstvo Drzave je napokon dovelo stvari na cistac: uklonjen sebkin mali, ogoljen burle i covke stavljen definitivno pred zid! I sto je NAJVAZNIJE, bez ispaljenog metka, bez stvarnih tenzija samo snagom drzavnih institucija! Bravo za napokon mudre i pametne politicare sa vizijom! Sada je najvaznije vidjeti koji politicari ce doci na celo rs-a! Drzava je pokazala svoje zube i sve ide po dinamici Sudova! Bravo.jos jednom!

Ko drugi

Kome je Niksic obezbijedio podrsku? Da li je preselio Igman u Cazin? Cija ce biti fabrika i ko ce je sagraditi i cijim sredstvima? E, novinari, novinari.. ka a vlasnik je? Fadil Novalić . On ima iskustva i imao je odličnu saradnju sam sa sobom.

/ Najnovije