Krađa u džamiji u Gračanici: Muškarac ukrao novac iz kutije za dobrovoljne priloge

/ Komentari (8)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Guest

Pustite čovjeka ..Dragi Allah ga uputio da uzme. Njegova nafaka bila.. Ko zna za sta mu je trebalo 😔

Polusvijet

Sunet bradica i lopovske ruke.To su današnji naraštaji.

ABA

Zasto nemate alarm i zašto ne osigurate kutijiu da nemoze uzeti novac

ABA

Pustite čovjeka ..Dragi Allah ga uputio da uzme. Njegova nafaka bila.. Ko zna za sta mu je trebalo 😔 ka Guest Sto se ti javljaš fa.isto

Poštar Joca

Garant je glasač Trojke jer samo oni ovako grabe jer se mandat završava

ublehaš

pogani islamski

nema insan ljeba da dane djetetu!

saće IVZ i reis da mu pomognu, a sejdo i boookir će mu dati, garant!

Usrašama se seremo u usta

Pa majko mila imali jednog posta, koji usraška bagra neće iskoristiti da bljuje svoj idiotski fašizam ? Onda se čude što ih niko ne voli, i što su stekli tolike neprijatelje i U Srbiji, i u BiH i u širem susjedstvu.

/ Najnovije