Kovačević se obrušio na Schmidta: 'Ovo je očajna predstava tužnog klovna kojeg uopće nismo zvali'
/ Komentari (7)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
***
Tupavi agresivni lik.
Budali Kovacevicu zivot prodje u veselju.
RS nije potpisnica dejtonskog sporazuma.
U očajnom genocidstanu
Da je ulog visokog predstavnika, tamo neka, koordinacija. To nije tačno. Visoki predstavnik je jedini, još važnije, posljednji tumač Sporazuma. Kakvi lažovi mamice him sprčim.
Da je ulog visokog predstavnika, tamo neka, koordinacija. To nije tačno. Visoki predstavnik je jedini, još važnije, posljednji tumač Sporazuma. Kakvi lažovi mamice him sprčim. ka Čista je laž Nek ti visoki predstavnik spr ci ma mi cu i sve zenske clanove familije, kad ti je tako drag.