Konaković sa njemačkim i francuskim ministrima za Europu: "Danas više nego ikada trebamo partnere"

/ Komentari (23)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Haha

Danas je više nego ikad potrebno netko nešto duradi!

Ne kontam

zasto Bosnjacima treba VP da zastiti suverenitet? Tu je NATO, 30 i kusur godina. Ne moze ni ptica da preleti. Unutrasnja organizacija drzave je dovedene do perfekcije. Fizicki i etnicki. Samo fali da Hrvati biraju svog clana Predsjednistva. Ne IZ bosnjackih kandidata.

SLAVEN KOVACEVIC JE TERAPIJA! SVIJU MI!

zasto Bosnjacima treba VP da zastiti suverenitet? Tu je NATO, 30 i kusur godina. Ne moze ni ptica da preleti. Unutrasnja organizacija drzave je dovedene do perfekcije. Fizicki i etnicki. Samo fali da Hrvati biraju svog clana Predsjednistva. Ne IZ bosnjackih kandidata. ka Ne kontam

Jeli to da imaš nekome

kukati heljp baznia

Taj Kovačević jeste terapija

ali za one sa smetnjama u razvoju/koji ga biraju/

Ma pusti ti partnere

imal kakve sadake ba ili su došli praznih ruku?

Kako bih sa merakom istjerao OHR

I visokog predstavnika ukinuo Deyton uspostavio Republiku BiH šta bi onda vlasi i kaurini rekli takozvana rs postoji zbog Deytona.

DŽABA IMBECILU PROVINCIJSKI, DŽABA .....

Danas je više nego ikad potrebno netko nešto duradi! ka Haha *** Džaba pišeš ove komentare jadniče poremećeni, džaba ih samom sebi lajkaš, džaba repliciraš samome sebi, bolesni gade dokoni, sve je džaba. Džaba ti million nadimaka na ovim komentarima ovih bijednih portala, od nekadašnjeg Mostara preko Ralleta i Panzera, Kanadera, Turbodizelaša, Haha, Adi, Ive, Cvijeta, Ante i svih ostalih, džaba mrziš, jadovni mrzitelju jer će tvoja seljačko iskompleksirana provincijska mržnja pojesti samo tvoj neuki imbecilni mozak, džaba bolan, ništa promijeniti nećeš sem što ćem multiplicirati mržnju ljudi koji ovo čitaju prema tebi sličnima. U ovoj zemlji nikad, ali NIKAD dobiti nećeš to čemu kličeš i šta zagovaraš niti će tvoji nesuvisli retardirani komentari bilo šta promijeniti. Džaba i tu paštetu za ove komentare ždereš i kuckaš na dva – tri uređaja, krepaćeš u zemlji koja se zove Bosna i Hercegovina. Mogu zamisliti na šta ličiš bijedo seljačka, jer osoba s takvim mozgom ne može ličiti na čovjeka, siguran sam. Zapamti, džaba pljuješ retarde devijantni, iskoristi vrijeme i energiju za elementarnu egzistenciju zaradivši je radom a ne ovim pljuvanjem jadniče iskompleksirani. Džaba seljoberu mali, vjeruj mi da je džaba.

de ba

opet prodaje jeftine predizborne finte u kosarkaskom maniru propalog kosarkasa, biznismena, a i sada politicara. isprazne fraze, floskule i suplja. igraj se do oktobra o nasem trosku, a onda pravac jal zatvor, jal egzil. trece ti nema kokainakovicu

kasno za EU

Trideset godina handre Bosnu….

Moj dinokio kartelasu, cak ti se i ovi stranci s

Smiju u brk a ti to ne kontas, dok im trazis posljednju sadaku za svoj kalifat. Ovako su ti isti njemacki i francuski ministri gurnuli ukrajinu u rat protiv rusije, uporno odbijajuci svako mirno rjesenje sukoba. To je pravi znak da je odzvonilo i postojanju bih.

al njiha se bolan ne pita!

ne znaju ni jesul pošli il su došli, pogubljeni eu zločinci,...hahahahahaha

¨danas vise nego ikad¨

trebamo sadake jer smo nesposobni i pokrademo brzo sve, te da nam neko implementira groadzoanlijsku, u kojoj cemo mi preglasavat druga dva naroda jer smo brojniji, a to zato sto krkamo vise djece po glavi stanovnika od njih, a to zato jer smo zaostali. Uz to jos na fin nacin istjerujemo Hrvate, tako da se razlika jos poveca, pa cemo mi groadzoanlisat.

SRPSKA POSLA! GENOCID I PLJACKA!

ne znaju ni jesul pošli il su došli, pogubljeni eu zločinci,...hahahahahaha ka al njiha se bolan ne pita!

KAKO CE ERCEGOVACKI MATANI ISKOLACIT OCI

KAD IM U PREDSJEDNISTVO INSTALIRAMO KOVACEVICA! HEHE BIT CE IM KO FINDZANI!

Amoniman

Bosna i Hercegovina danas više nego ikada treba snažno i kredibilno liderstvo posvećeno očuvanju mira, stabilnosti i ustavnog poretka.

ONAJ ŽVALJO CE NITAMO NI VAMO!

KAD IM U PREDSJEDNISTVO INSTALIRAMO KOVACEVICA! HEHE BIT CE IM KO FINDZANI! ka KAKO CE ERCEGOVACKI MATANI ISKOLACIT OCI

BIT CE: ŠTA VO BI! KMEEE HOCEMO TRECI!

KAD IM U PREDSJEDNISTVO INSTALIRAMO KOVACEVICA! HEHE BIT CE IM KO FINDZANI! ka KAKO CE ERCEGOVACKI MATANI ISKOLACIT OCI

KAKVU IGRANKU SPREMAJU BOSNJACI I VLASIMA I MATANI

MATANIMA! PROGLASENJE USTAVA RBIH PRIJE AGRESIJE, FORMIRANJE SKUPSTINE I IZABIR JEDNOG PREDSJEDNIKA DRZAVE! VLASI I MATANI CE OSTATI ZABEZEGNUTI!!..I NASTAVITI MIRNO KONTINUITET RBIH!

Brosss

*** Džaba pišeš ove komentare jadniče poremećeni, džaba ih samom sebi lajkaš, džaba repliciraš samome sebi, bolesni gade dokoni, sve je džaba. Džaba ti million nadimaka na ovim komentarima ovih bijednih portala, od nekadašnjeg Mostara preko Ralleta i Panzera, Kanadera, Turbodizelaša, Haha, Adi, Ive, Cvijeta, Ante i svih ostalih, džaba mrziš, jadovni mrzitelju jer će tvoja seljačko iskompleksirana provincijska mržnja pojesti samo tvoj neuki imbecilni mozak, džaba bolan, ništa promijeniti nećeš sem što ćem multiplicirati mržnju ljudi koji ovo čitaju prema tebi sličnima. U ovoj zemlji nikad, ali NIKAD dobiti nećeš to čemu kličeš i šta zagovaraš niti će tvoji nesuvisli retardirani komentari bilo šta promijeniti. Džaba i tu paštetu za ove komentare ždereš i kuckaš na dva – tri uređaja, krepaćeš u zemlji koja se zove Bosna i Hercegovina. Mogu zamisliti na šta ličiš bijedo seljačka, jer osoba s takvim mozgom ne može ličiti na čovjeka, siguran sam. Zapamti, džaba pljuješ retarde devijantni, iskoristi vrijeme i energiju za elementarnu egzistenciju zaradivši je radom a ne ovim pljuvanjem jadniče iskompleksirani. Džaba seljoberu mali, vjeruj mi da je džaba. ka DŽABA IMBECILU PROVINCIJSKI, DŽABA ..... haahaahaa baljo neurozan morat ce u trokutistan i zlatne kasike

Brosss

KAD IM U PREDSJEDNISTVO INSTALIRAMO KOVACEVICA! HEHE BIT CE IM KO FINDZANI! ka KAKO CE ERCEGOVACKI MATANI ISKOLACIT OCI kako ce baljetine kmecati kad zavrse u trokutistanu jeb.. li im nanu

Proglasi rbih, onda se vracate na 11% prije dejton

I visokog predstavnika ukinuo Deyton uspostavio Republiku BiH šta bi onda vlasi i kaurini rekli takozvana rs postoji zbog Deytona. ka Kako bih sa merakom istjerao OHR Slobodno proglasite pa da se vratite na 11% bih koliko ste kontrolisali prije dejtona, a srbi 70%. Onda vracate nama vise od pola kantona sarajevo, koridor za gorazde i brcko distrikt, jer ste sve to vi dobili u dejtonu glupane nezahvalni. I to zahvaljujuci milosevicu.

Nikad bih nije imala 1 predsjednika lazljivi bosnj

MATANIMA! PROGLASENJE USTAVA RBIH PRIJE AGRESIJE, FORMIRANJE SKUPSTINE I IZABIR JEDNOG PREDSJEDNIKA DRZAVE! VLASI I MATANI CE OSTATI ZABEZEGNUTI!!..I NASTAVITI MIRNO KONTINUITET RBIH! ka KAKVU IGRANKU SPREMAJU BOSNJACI I VLASIMA I MATANI Ti da ista znas, znao bi da je prije rata u bih bilo cak 7 clanova predsjednistva naspram danasnjih 3, a nikada nije bio 1 predsjednik niti ce biti. A to sto ste vi nepismene i neznalacke bosnje uporno aliju zvali predsjednikom, je zato sto je bio predsjednik sda za koju ste glasali vi ometeni u razvoju.

/ Najnovije