Konaković potvrdio navode o lobiranju u SAD-u: "Koristim svoja ovlaštenja. To državu ne košta ništa"
/ Komentari (12)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
***
Za koga lobiraju? Zagreb? Dubai?
Tita ti?
***
Neksi Dono lobiro svaka ti čast nek crknu dušmani
Ako Dino uključi svoj kartel u ovu priču mi i ne moramo lobirati nego jednostavno neka Dinini jarani kupe Srbiju i gotova priča. Memija Crnu goru a oni Dubaji momci Srbiju!
Neksi Dino lobiro svaka čast imaš ovlast nek crknu dušmani
kada su bas počeli lagati a desilo se na prošlim izborima ‘22 godine. Uslov svih uslova je bii IZBORNI ZAKON do sljedećih izbora a to je ‘26. Ali mora se promjeniti IZBORNI ZAKON do kraja ove godine da bi se glasalo. TO JE TA LAŽ. Sve je dogovoreno, samo ne znaju kako da to kažu Bošnjacima
***
Tito to sve finansira. Konakivicu ostaje dug za vratim. Počeće sam na sebe lajati!!! 😄 😄 😄
Ne znam je l lobirao ali da vas dobro lobotomira skoro kao politički otac mu a i vučko srbe vezano za Kosovo. Mesto da ste devedesetih pristali da zajedno sataremo ushtashe i šiptare, vi dočekaste da vas i ushtashe i šiptari gledaju s visoka, al nek ne fali mom baketu i dini, moje mi amele ;)
Ja lobiram iz podruma.