Komisija za vanjske poslove PSBiH o nedolasku Borjane Krišto na javno saslušanje: 'Neprihvatljivo'
/ Komentari (11)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Pu...a ga Covketu nije isprat zvalje...SIKTER
Misle Ako vjeruju u Boga Isus da Su zaticeni Ko ptica Kivi na novom zelandu i da mogu da Rade sta zele
Ne počnu naplaćivati greške i dozvoli se ovakvo ponašanje nema funkcionalne države.
glumatanje države od strane raspale, truhle hamero-fosne. marfi, terma ti bem, đez konjusino da ko potrčko guraš interese pohlepnih privatnika iz čemerike?!
Zamisli tako nešto se desi u naprimjer Japanu? Kakve samo hulje kod nas sjede na tako visokim pozicijama. Fuj!
protiv pomahnitalog, erdogan neosmanlijskog islamoterorističkog divljanja u hrišćanskoj bosni. mrš u tursku oture odvratno!
protiv pomahnitalog, erdogan neosmanlijskog islamoterorističkog divljanja u hrišćanskoj bosni. mrš u tursku oture odvratno! ka ajmo hrišćani, sada svi složno NEGO MI TURSKOJ. Zato mars ti
protiv pomahnitalog, erdogan neosmanlijskog islamoterorističkog divljanja u hrišćanskoj bosni. mrš u tursku oture odvratno! ka ajmo hrišćani, sada svi složno Svaka čast. Baš imaš m**a. Ne idemo nikud. Ako si spreman da pobiješ dva miliona ljudi, a vjerovatno jesi čim se ovako lijepo izražavaš, bujrum, navali. Da vidimo. Navali.
NEGO MI TURSKOJ. Zato mars ti ka Puno si ti bliži rusiji .........RUSI SU SLAVENI
i ona mora da odgovora i bude pitana za svoj rad...ova vrstia osionosti se ne smije trpiti,,,promijeniti zakon i otpustiti...gradjani imaju pravo da saslusaju o njenom radu i treba ovo zaista pravno urediti...samo pedala svim osionim kao i sankcije
nije odgoovarao za jablanicu a njihovi inspektori nisu radilis voj posao... e moj narode jeste piglu