Komandant Fowler: Ohrabruje me ono što sam vidio u BiH, ali članstvo ovisi o napretku, ne o rokovima
/ Komentari (3)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Nikad napretka nećemo imati dok imamo nacije Jugoslavije kao narode u BiH. Služe velikodržavnim klerofašističkim projektima. Ako hoćemo trajan mir na Balkanu ZABRANITI DVOJNA DRŽAVLJANSTVA SA SRBIJOM I HRVATSKOM da se građani opredjele, ko je za Bosnu, ko za Srbiju, a ko za Hrvatsku. Nema prekrajanja granica-EU princip. Neka EU finansijski pomogne razdruživanje za prodaju i otkup nekretnina. Eto nam trajnog mira i blagostanja.
KAD SAM PRVI PUT VIDIO OVOG GENERALA (KOJI VJEROVATNO DOLAZI IZ NACIONALNE GARDE, ZNAČI REZERVE VOJSKE SAD, UČINIO MI SE ONAKO NARODSKI .. OK ČOVJEK ... ALI ISKRENO IDE MI NA ŽIVCE OVO NJIHOVO PROSTITUIRANJE SA SNSD LOPUŽAMA. SVE ONI ZNAJU I KO HOĆE I KO NEĆE I KO JE KRIV .. SVE ... I OPET IDU NA TE GLUPE VARIJANTE TIPA KAD SE DOGOVORITE ... A ZNAJU DOBRO DA DOGOVORA NE MOŽE BITI DOK ŠTITE KLEROFAŠISTE POSE NO OVE KRIMINALCE POPUT DODIKA, ČOVIĆA PA I OVIH NAŠIH KLEPTOMANA ... VRIJEME JE DA NAM PONOVO ZAKUHATE ... PA DA SE PONOVO KO LJUDI POBIJEMO PA KO BUDE OPSTAO - POSTUJTE GA .. BAŠ OVAKO KAKO MORATE POŠTOVATI IRANCE HTJELI TO ILI NE ...
prevarama zavisi jedino i iskljucivo od toga koliko mi, zaGadnjaci budemo imali potrebe za topovskim mesom. A skora budut tam ukrajinci polnostju zakoncitsja, paetomu budet prihaditsja naiti novih durackov... A dlja etava, Bosna pathodit aptimaljna. Vpjervih, tam zitelji ne sliskom umnii - eta vasa haraktjeristika nam ocjenj nravitsja.