Kapidžić o Komisiji za očuvanje nacionalnih spomenika BiH: "Stranci nikada nisu bili izbačeni"

/ Komentari (2)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Guest

za krim policiju: Adresa:Mula Mustafe Bašeskije 4, opština Centar, Sarajevo. Zgrada - austrougarske gradnje 1882, sagrađena! Upisana kao spomenik kulture! Utvrdite ko je uništio i potpisao naloge (da ne gubite vrijeme ja ću vam reći - arhitekta Kapidžić, koji je u ta doba bio samo papak, sad je papak na čelu KO SDA)da se BESPRAVNO sruši postojeći kro zgrade, podigne novi , otmu prostori etažnih vlasnika, probuše zidovi između dvije nezavisne zgrade i austrougarske zgrada spoji sa hotelom objekta novije gradnje na broju 2 u istoj ulici! Zar to nije kriminal? pitanje je i za policiju i za papka Kapidžića! Kapidžić je uradio više zla arhitekturi Sarajeva nego granate u ratu!

De oficirčiću jna ne seri čuj više od granata.

>>za krim policiju: Adresa:Mula Mustafe Bašeskije 4, opština Centar, Sarajevo. Zgrada - austrougarske gradnje 1882, sagrađena! Upisana kao spomenik kulture! Utvrdite ko je uništio i potpisao naloge (da ne gubite vrijeme ja ću vam reći - arhitekta Kapidžić, koji je u ta doba bio samo papak, sad je papak na čelu KO SDA)da se BESPRAVNO sruši postojeći kro zgrade, podigne novi , otmu prostori etažnih vlasnika, probuše zidovi između dvije nezavisne zgrade i austrougarske zgrada spoji sa hotelom objekta novije gradnje na broju 2 u istoj ulici! Zar to nije kriminal? pitanje je i za policiju i za papka Kapidžića! Kapidžić je uradio više zla arhitekturi Sarajeva nego granate u ratu! ka Guest<<

/ Najnovije