Izetbegović poručio: "Oni koji ne vole BiH, neka idu ili neka prestanu praviti probleme"
/ Komentari (39)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Pa, sto ne ides?
BAKIRE TI TVOJI NE VOLITE BIH DA JE VOLITE IMALI BI NEKI DOGOVOR SA SRBIMA I HRVATIMA ZATO PAZI ŠTA GOVORIŠ JER OVO JE ZEMLJA ISTO SRBSKA HRVATSKA I BOŠNJAČKA
Da si je volio ne bi joj ovoliko jada zadao. Volite vi svi isto. Vlast i osobni interes su vaša ljubav. Bljek
Prvi ti idi islamisticki, pogani lopove, ti i tvoja nacisticka stranka ste najvece zlo koje je bosnu zadesilo, krepi keru podrumaski vise
Mi smo odavno otisli u svojih 51%, a vi u svojih 23% burek smrdljive mahale radite sta hocete 👋🏻
.. archiving for future generations .. 1914 🏴
Jel ti rahmetli babo tako razmisljo kad je dovodio dzihadiste i mudzahedine 90ih da kasape Hrvate i Srbe
Oni koji svojataju BiH neka idu i ne stvaraju probleme!
Pokupi svoju familiju zajedno s onom svojoj aspidom dok nije krepala, sve one izdupnike i potajne dušmane Bosne - agente i špijune SDB-a i BIA-a i put Turske. Svakako su ti tamo onih par milijardi što ti ih je babo opljačkao s mrtvoh glava ovdje. Ako ti nije mrsko, povedi sa sobom svoje najbolje drugove, kupusara iz Bakinaca i onog krivoustog gada iz Hercegovine. Ova bi država prodisala za 15 dana bez vas, garantujem ti.
Idi ti, Alijin iscjedče! Znaš ti dobro kamo.
Pa vi ste dosli u osnu u XVI veku..dok se vi niste pojavili sve je bilo ok. Onda se genocidom i proterivanjem Srba i divljom oplodnjom postali relativna vecina.. vi ste visak ovde
a on najveci problem hahhaah dobar je memo...
Jel to prijetnja etničkim čišćenjem?
Ovaj fudbalski uspjeh Bosne i Hercegovine Okurazio Moj Alijin sine TI i tvoj Babo Kao i ova Trojka Ste jednako krivi Sto *****a i *****k Su zastave uvezali I sto monstrume Bosna i Hercegovina hrani I To tako dobro da Su silni i bijesni A monstrumi traze Po svijetu saveznike Koji Ce pomoci da Bosna i Hercegovina raskomada
Mi smo odavno otisli u svojih 51%, a vi u svojih 23% burek smrdljive mahale radite sta hocete 👋🏻 ka Džef Ako mislis da je tvoje i jedi vanago. Ali tvoje je u pm
Pa po tom bi ti trebao prvi da napustiš BiH, pošto si se vec davno pokazao kao neprijatelj ove zemlje, isto kao tvoj otac truhli!!! I vodi ostalu gamad sa sobom, skojima si ašikovao decenijama!!! Izdaica kao i tvoj Alija!!! 🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🤢🤮
Kako si ti dosao na celo SDA nista ne funkcionise kako treba,sta vise jos si izdao citav Bosnjacki narod sa tuzbom protiv Srbi*****lje ti je da odes jer ti ne znas tri recenice sastaviti a da ne izazoves revolt Bosnjaka.Jednostavno nisi sposoban da vodis stranku niti da budes lider kod Bosnjaka.
Odmah namah
... oni koji su nas srozali, ponizavali, krali i pljackali DECENIJAMA, neka nas postede pojavljivanja u medijima, GADE NAM SE!!! Apsolutno svako slovo vazi za vase biracko tijelo, prokleti bili za sva vremena!!!
Pravili smo probleme jer nismo htjeli da ucestvujemo u korupciji koju ste vi iz SDA, SDP, HDZ, ZA BiH, SDS, SNSD nametnuli. A pogotovo ti Bakire, pa ti i tvoja porodica ste sigurno odgovorni za 90% "problema" i nesrece narodu u BiH. Zao mi je sto sam napustio rodni kraj ali mi je drago sto barem tebe nemam kao predsjednika drzave u kojoj trenutno zivim. Zelim tebi i svima kao tebi da dodjete do iskrenog pokajanja i da onda zivite s tim jos dugo godina.
sikter pseto izdajnicko, smrdio si u trezoru, i krao dok je mladost ginula, i ti pseto ******eno nekome nesto govoris, fuj pogani sugava
Pa idi u svoju srbiju tebe nevole u Bosni a Bosnu svi vole
Pa Baboje tvoj podjelio iBosnu da ne robija mjenjo za slobodu a tibi daje dokusuris narod zna
Ljuti su na Aliju samo zato što nije uspio da potamani vlahe i škutore. Samo zato i jedino zato.
Pa ti i tvoja rospija ste najvece zlo koje je snaslo nas narod. Zbog tebe sam i glasao za trojku, kao i vecina mojih poznanika . Ti kad odes druga je prica
Halo ridji debi lcino prestani se dogovarat sa miletom je bao ti on sabiju i terma mrtvu.Ako mislis da je narod glup grdno si se prevario.Idi vise u penziju piz da ti mate rina
Mi smo odavno otisli u svojih 51%, a vi u svojih 23% burek smrdljive mahale radite sta hocete 👋🏻 ka Džef kad ti vla ski cig an kaze da mahale smrde na burek hahahahah,ko ti je kriv cigqn cino vlaska sto ni za bureka nemas,bjedo i sirotinjo
Ljuti su na Aliju samo zato što nije uspio da potamani vlahe i škutore. Samo zato i jedino zato. ka Turski brabonjci
Zahvaljujuci tvome babi otisli su davno i zato je i ostalo samo 23% tvoje privatne prcije.
Pa vi ste dosli u osnu u XVI veku..dok se vi niste pojavili sve je bilo ok. Onda se genocidom i proterivanjem Srba i divljom oplodnjom postali relativna vecina.. vi ste visak ovde ka Bg11 to sto su ti turci je bali kompletan rod i nanu naninu pa ste svi sa crnim ocima i tenom niko ti nije kriv,i ovdje prije turaka je bila bosanska crkva a ne pagansko pravoslavna koja svoju djecu i studente zove *****ama m r s vla sino ciga nska
BAKIRE TI TVOJI NE VOLITE BIH DA JE VOLITE IMALI BI NEKI DOGOVOR SA SRBIMA I HRVATIMA ZATO PAZI ŠTA GOVORIŠ JER OVO JE ZEMLJA ISTO SRBSKA HRVATSKA I BOŠNJAČKA ka Eki SERONJO GLUPI ,FA.ISTICKI PRIMITIVNI! BIH JE DRZAVA GRADJANA BIH A NE PLEMENA. IDI ONANIRAJ!
Ti si jedan od onih(Bakir,Milorad I Dragan) koji trebaju otici da bi bila mirna Bosna.Godinama pravis sa njima podjele,korupciju I rasturas drzavu.
To kao da direktor nakon što je srozao firmu do propasti ponovno se odluči da je preuzme i vodi nakon određenog vremena.Jel ima itko da ponudi nesto sto ce nas spajati a ne razdvajati,prošlost je bila krvava ali mi se moramo okrenuti buducnosti,ja sam bio dijete kad se desio rat, sta ja i generacije iza mene imaju sa ratom.Suočite se više svi sa povijesti i dajte da imamo bolju buducnost.
Evo ti i ogavni Ralle (sad malo pod nickom 666) govori da krepiš. KREPI Bakire ustautegamže bagava. Nek se jednom i u bilo čemu ja i taj oboljeli retardinjo Ralle slažemo, makar to .... Hahahahahahahaha........... ečuj ti papka KREPI hej .....hahahahahahahahahaahaaa....Al svejedno moram ja svom Rallkanu poručit: Znaš kad ćeš entitet dobit u BiH? Ma znaš i da ti ne govorim .....aaaaaaahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahaaa
To kao da direktor nakon što je srozao firmu do propasti ponovno se odluči da je preuzme i vodi nakon određenog vremena.Jel ima itko da ponudi nesto sto ce nas spajati a ne razdvajati,prošlost je bila krvava ali mi se moramo okrenuti buducnosti,ja sam bio dijete kad se desio rat, sta ja i generacije iza mene imaju sa ratom.Suočite se više svi sa povijesti i dajte da imamo bolju buducnost. ka sparco ****Ne može biti bolji prijedlog: Hajmo ih brate sve trojicu roknut i mirna Bosna za 15 dana. Zemlja blagostanja, tolerancije i prosperiteta za dvije hefte. Samo njih trojicu kad zemlja proguta, progledali bi začas.
Pa idi Bakire, šta čekaš? Ti i ona tvoja rospija volite samo svoje gu*ice.
ocekujem "reakciju" i "zestok odgovor" šefice propale stranke i lešinarke za publicitet
HahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahaha
Ne voli je preko 50% stanovnika, usput potpuno je demokratski biti protiv svega što bi vi željeli. Znači idu blokade i dalje, i naravno ni u kom slučaju dati glas bilo čemu što jača bh. To nije interes Hrvata i Srba.