Izetbegović poručio: "Oni koji ne vole BiH, neka idu ili neka prestanu praviti probleme"

/ Komentari (39)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

IKS

Pa, sto ne ides?

Eki

BAKIRE TI TVOJI NE VOLITE BIH DA JE VOLITE IMALI BI NEKI DOGOVOR SA SRBIMA I HRVATIMA ZATO PAZI ŠTA GOVORIŠ JER OVO JE ZEMLJA ISTO SRBSKA HRVATSKA I BOŠNJAČKA

A ti je kao voliš

Da si je volio ne bi joj ovoliko jada zadao. Volite vi svi isto. Vlast i osobni interes su vaša ljubav. Bljek

666

Prvi ti idi islamisticki, pogani lopove, ti i tvoja nacisticka stranka ste najvece zlo koje je bosnu zadesilo, krepi keru podrumaski vise

Džef

Mi smo odavno otisli u svojih 51%, a vi u svojih 23% burek smrdljive mahale radite sta hocete 👋🏻

https://archive.org/details/@_und_

.. archiving for future generations .. 1914 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿

Alo Bookire

Jel ti rahmetli babo tako razmisljo kad je dovodio dzihadiste i mudzahedine 90ih da kasape Hrvate i Srbe

Ja porucio:

Oni koji svojataju BiH neka idu i ne stvaraju probleme!

Super si ti izjavio žutoglavi:

Pokupi svoju familiju zajedno s onom svojoj aspidom dok nije krepala, sve one izdupnike i potajne dušmane Bosne - agente i špijune SDB-a i BIA-a i put Turske. Svakako su ti tamo onih par milijardi što ti ih je babo opljačkao s mrtvoh glava ovdje. Ako ti nije mrsko, povedi sa sobom svoje najbolje drugove, kupusara iz Bakinaca i onog krivoustog gada iz Hercegovine. Ova bi država prodisala za 15 dana bez vas, garantujem ti.

Neka idu?

Idi ti, Alijin iscjedče! Znaš ti dobro kamo.

Bg11

Pa vi ste dosli u osnu u XVI veku..dok se vi niste pojavili sve je bilo ok. Onda se genocidom i proterivanjem Srba i divljom oplodnjom postali relativna vecina.. vi ste visak ovde

izet

a on najveci problem hahhaah dobar je memo...

Boaaaakire

Jel to prijetnja etničkim čišćenjem?

I Alijina sina

Ovaj fudbalski uspjeh Bosne i Hercegovine Okurazio Moj Alijin sine TI i tvoj Babo Kao i ova Trojka Ste jednako krivi Sto *****a i *****k Su zastave uvezali I sto monstrume Bosna i Hercegovina hrani I To tako dobro da Su silni i bijesni A monstrumi traze Po svijetu saveznike Koji Ce pomoci da Bosna i Hercegovina raskomada

Pa idi tamo u svoje

Mi smo odavno otisli u svojih 51%, a vi u svojih 23% burek smrdljive mahale radite sta hocete 👋🏻 ka Džef Ako mislis da je tvoje i jedi vanago. Ali tvoje je u pm

Guest

Pa po tom bi ti trebao prvi da napustiš BiH, pošto si se vec davno pokazao kao neprijatelj ove zemlje, isto kao tvoj otac truhli!!! I vodi ostalu gamad sa sobom, skojima si ašikovao decenijama!!! Izdaica kao i tvoj Alija!!! 🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🤢🤮

Majkl

Kako si ti dosao na celo SDA nista ne funkcionise kako treba,sta vise jos si izdao citav Bosnjacki narod sa tuzbom protiv Srbi*****lje ti je da odes jer ti ne znas tri recenice sastaviti a da ne izazoves revolt Bosnjaka.Jednostavno nisi sposoban da vodis stranku niti da budes lider kod Bosnjaka.

Boaaaakire... Kući svojoj u Smederevo

Odmah namah

Narod porucuje ...

... oni koji su nas srozali, ponizavali, krali i pljackali DECENIJAMA, neka nas postede pojavljivanja u medijima, GADE NAM SE!!! Apsolutno svako slovo vazi za vase biracko tijelo, prokleti bili za sva vremena!!!

bobi

Pravili smo probleme jer nismo htjeli da ucestvujemo u korupciji koju ste vi iz SDA, SDP, HDZ, ZA BiH, SDS, SNSD nametnuli. A pogotovo ti Bakire, pa ti i tvoja porodica ste sigurno odgovorni za 90% "problema" i nesrece narodu u BiH. Zao mi je sto sam napustio rodni kraj ali mi je drago sto barem tebe nemam kao predsjednika drzave u kojoj trenutno zivim. Zelim tebi i svima kao tebi da dodjete do iskrenog pokajanja i da onda zivite s tim jos dugo godina.

Miki

sikter pseto izdajnicko, smrdio si u trezoru, i krao dok je mladost ginula, i ti pseto ******eno nekome nesto govoris, fuj pogani sugava

Pajdo

Pa idi u svoju srbiju tebe nevole u Bosni a Bosnu svi vole

Melek

Pa Baboje tvoj podjelio iBosnu da ne robija mjenjo za slobodu a tibi daje dokusuris narod zna

Turski brabonjci

Ljuti su na Aliju samo zato što nije uspio da potamani vlahe i škutore. Samo zato i jedino zato.

Miki

Pa ti i tvoja rospija ste najvece zlo koje je snaslo nas narod. Zbog tebe sam i glasao za trojku, kao i vecina mojih poznanika . Ti kad odes druga je prica

Fasista

Halo ridji debi lcino prestani se dogovarat sa miletom je bao ti on sabiju i terma mrtvu.Ako mislis da je narod glup grdno si se prevario.Idi vise u penziju piz da ti mate rina

Zanzibarac

Mi smo odavno otisli u svojih 51%, a vi u svojih 23% burek smrdljive mahale radite sta hocete 👋🏻 ka Džef kad ti vla ski cig an kaze da mahale smrde na burek hahahahah,ko ti je kriv cigqn cino vlaska sto ni za bureka nemas,bjedo i sirotinjo

K nozi lešinaru

Ljuti su na Aliju samo zato što nije uspio da potamani vlahe i škutore. Samo zato i jedino zato. ka Turski brabonjci

Katil

Zahvaljujuci tvome babi otisli su davno i zato je i ostalo samo 23% tvoje privatne prcije.

Fasista

Pa vi ste dosli u osnu u XVI veku..dok se vi niste pojavili sve je bilo ok. Onda se genocidom i proterivanjem Srba i divljom oplodnjom postali relativna vecina.. vi ste visak ovde ka Bg11 to sto su ti turci je bali kompletan rod i nanu naninu pa ste svi sa crnim ocima i tenom niko ti nije kriv,i ovdje prije turaka je bila bosanska crkva a ne pagansko pravoslavna koja svoju djecu i studente zove *****ama m r s vla sino ciga nska

ABA

BAKIRE TI TVOJI NE VOLITE BIH DA JE VOLITE IMALI BI NEKI DOGOVOR SA SRBIMA I HRVATIMA ZATO PAZI ŠTA GOVORIŠ JER OVO JE ZEMLJA ISTO SRBSKA HRVATSKA I BOŠNJAČKA ka Eki SERONJO GLUPI ,FA.ISTICKI PRIMITIVNI! BIH JE DRZAVA GRADJANA BIH A NE PLEMENA. IDI ONANIRAJ!

Bosanac

Ti si jedan od onih(Bakir,Milorad I Dragan) koji trebaju otici da bi bila mirna Bosna.Godinama pravis sa njima podjele,korupciju I rasturas drzavu.

sparco

To kao da direktor nakon što je srozao firmu do propasti ponovno se odluči da je preuzme i vodi nakon određenog vremena.Jel ima itko da ponudi nesto sto ce nas spajati a ne razdvajati,prošlost je bila krvava ali mi se moramo okrenuti buducnosti,ja sam bio dijete kad se desio rat, sta ja i generacije iza mene imaju sa ratom.Suočite se više svi sa povijesti i dajte da imamo bolju buducnost.

Bolan Bakire

Evo ti i ogavni Ralle (sad malo pod nickom 666) govori da krepiš. KREPI Bakire ustautegamže bagava. Nek se jednom i u bilo čemu ja i taj oboljeli retardinjo Ralle slažemo, makar to .... Hahahahahahahaha........... ečuj ti papka KREPI hej .....hahahahahahahahahaahaaa....Al svejedno moram ja svom Rallkanu poručit: Znaš kad ćeš entitet dobit u BiH? Ma znaš i da ti ne govorim .....aaaaaaahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahaaa

IMAM JA, EVO:

To kao da direktor nakon što je srozao firmu do propasti ponovno se odluči da je preuzme i vodi nakon određenog vremena.Jel ima itko da ponudi nesto sto ce nas spajati a ne razdvajati,prošlost je bila krvava ali mi se moramo okrenuti buducnosti,ja sam bio dijete kad se desio rat, sta ja i generacije iza mene imaju sa ratom.Suočite se više svi sa povijesti i dajte da imamo bolju buducnost. ka sparco ****Ne može biti bolji prijedlog: Hajmo ih brate sve trojicu roknut i mirna Bosna za 15 dana. Zemlja blagostanja, tolerancije i prosperiteta za dvije hefte. Samo njih trojicu kad zemlja proguta, progledali bi začas.

Asdf

Pa idi Bakire, šta čekaš? Ti i ona tvoja rospija volite samo svoje gu*ice.

Čudićka

ocekujem "reakciju" i "zestok odgovor" šefice propale stranke i lešinarke za publicitet

Hahahahahahaha

HahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahahaHahahahahahaha

Lannister

Ne voli je preko 50% stanovnika, usput potpuno je demokratski biti protiv svega što bi vi željeli. Znači idu blokade i dalje, i naravno ni u kom slučaju dati glas bilo čemu što jača bh. To nije interes Hrvata i Srba.

/ Najnovije