Italijanski političar bez 'dlake na jeziku': BiH će trebati više vremena za EU put od drugih država
/ Komentari (13)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
EU dotična neće dočekati. EU, mislim - umrijet će u cvijetu duboke starosti.
***
Kazite slobodno da mala palestina nikada nece izaci iz rezervata.
***
***
Ovo će otjerati i ono šaku Katolika što je ostalo
čisti islam u okviru neoomanlijskog fekAlijinog begovata,.... u anadoliji, inšalah!
Drugim riječima, ništa od toga. Zapeli smo u limbu. Fala ublehašu Silajdžiću na tome što nas je osudio na vječno crkavanje, bez šanse da crknemo. To vrijedi " i za B, i za H i za S komponentu", kako se to popularno i "politički" korektno kaže. Naravno, nijedni se neće složiti s ovim mišljenjem, ali za razliku od većine, pripadam generaciji koja je pregurala rat i devedesete (i to uživajući ovdje u tom cirkusu, a ne kod Švabe) i svjesna je šta su ograničenja realnosti i da nema nikakvog potpunog rješenja, bez obzira na zablude junoša uz svake od pomenutih komponenti
to bejha nikada nece ni stici postati dijelom iste izmisljene, a bogumi i jako UMISLJENE tvorevine.... To mooslichki politicari ne razumiju.
Jao botova jadnih hahaha. Pa znate li vi da ce nova evropska sigurnost biti antiruska? Znaci, nema mjesta za ruske pajace.
Jao botova jadnih hahaha. Pa znate li vi da ce nova evropska sigurnost biti antiruska? Znaci, nema mjesta za ruske pajace. ka 333 Jedva cekaju muslimane u evropi hahahahahahah
***
Ali ni EU neće još dugo