Državljanin BiH protjeran iz Hrvatske: Mahao zastavom RS-a
/ Komentari (6)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
***
I mi trebamo ovako, sve protjerati u Srbiju, oduzeti državljanstvo. Ne znam šta rade u Bosni i Hrvatskoj kad mrze te zemlje
Da je zastavom, pravom Bosansko i Hercegovackom s ljiljanima mahao… sto bi svi trebali poštovati , ona je prije RH izvisila znamo gdje, sta bi se dogodilo !?? Ovako, ovi imaju zastava u HR ko i oni u Srbiji hrvatskih!?! Ko to štampa , tiska i narode pritiska?? Nije problem u zastavama nego bajraktarevima!?!! Sutra ce mahati “ mojim” kad prodju kroz moj grad?!?
***
***
Prljavi vlah nema kulturu. On je genetski nekulturan. To je kancer planete