Igor Stojanović: Dodikova skandalozna i opasna izjava je nastavak politike koja je donijela genocid
/ Komentari (20)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Vidi s reisom da baci fetvu na Mileta.
Pa vi sa njim u vlast i pregovarajte, razgovarajte, pravite kompromise, slušajte ambasadore pa ćemo skupa svi u tetkinu. Tvoj šef stranke je prvi.
***
Dodik i trojkaski izdajnici imaju iste gospodare, Andreja Plenkovica i Dragana Covica i rade za isti cilj, realizaciju neostvarenih Tudjmanovih ratnih snova. Oktroisanom i uzurpatoru demokratske volje bosnjackog naroda je bolje bar da suti.
Misli Stojadin i nada se da ce im Covic ulogu UZP sluga produziti u vjecnost.
I računa Stojadin na kratko pamćenje Bošnjaka
Predsjednistvo i ministar vanjskih poslova MORAJU da urade svoj posao i da pravnim putem zastite drzavu od huskaca iz vana i iznutra A bh.narod( i )mediji politicari i vlast posebno opozicija trebaju da se skoncentrisu na srz problema a ne da koriste situaciju i vec pocinju sa predizbirnom kampanjom niti da nasjedaju na dodikova huskanje i sovinisticko fasisticki i nacisticki govor Srz problema ove drzave i entiteta je kriminal dodika i njegovih pulena On je jedini problem drustva trenutno i njegovo nestajanje sa politicke scene ! Nema skretanja ni na politiku ni na entitet on je glavna i jedina tema a ne entiteti i drzava !!!! Znaci uraditi da vucic prestane brabonjati preko granice i zabraniti mu ulazak prijaviti ga MKS to isto vazi za sve evropske i sv.fasiste Neka se svako u stvari bavi svojim poslom
JESTE LI ČULI ZA ĐOJLENE? Pre gotovo 200 godina Srbija je iz budžeta plaćala mlade gejeve da budu LJUBAVNICI TURCIMA, ka Bosna šaptom pade tako nastase PRVI BOŠNjACi
Coviceva francuska sobarica. Istog onog Covica koji i danas u Spaniji lobira za lijevcanskog monstruma i preko koga, kao i preko invalidinih struktura ponovo realizira UZP zajedno sa Plenkovicem.
ka Miloš Ološ .
***
***
***
Javlja se persona koja je svoju islamofobiju iskazivala i potvrdila ne samo kroz vise verbalnih ispada, vec je potpuno politicki obespravila Bošnjake kao narod i cija je odgovornost za stanje u kojem se nalazimo i vise nego jasna. Pamtimo Stojane, ma koliko ti i oni oko tebe potcjenjivali Bošnjake.
Stojanovicu, potpuno si u pravu. Dodik poturio nagaznu minu, a mi ko budale igramo bosansko smrtno kolo. Sve dok ne pukne.
***
tako nastase PRVI BOŠNjACi ka Miloš
Cuj muslimani bosnjaci...valjda samo muslimani..Otkud bosnjaci? A da, to je sad ovo novostvoreno.? A ostali su valjda bosanci? I bili hercegovci? Kod vas nesto uvek...ne moze vise posten covek ni politikom da se bavi..ne mogu da upratim vise...A to je mozda kao sa stecaka uzeto BOSNIAK? ALi, cekaj, pa nije bilo muslimana u vreme stecaka..mozda jeste nekad neki narod tu ziveo..davno, davno, eonima pre
***
Cuj muslimani bosnjaci...valjda samo muslimani..Otkud bosnjaci? A da, to je sad ovo novostvoreno.? A ostali su valjda bosanci? I bili hercegovci? Kod vas nesto uvek...ne moze vise posten covek ni politikom da se bavi..ne mogu da upratim vise...A to je mozda kao sa stecaka uzeto BOSNIAK? ALi, cekaj, pa nije bilo muslimana u vreme stecaka..mozda jeste nekad neki narod tu ziveo..davno, davno, eonima pre ka Srele