IGK pisao OHR-u, Predsjedništvu, Tužilaštvu, SIPA-i: Ustanite protiv sramne peticije u Prijedoru!

/ Komentari (5)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

hahahahahaha

koji moroni

👀👀👀👀

Kod nas zatvorenici u zatvoru mogu koristiti internet i tako uznemiravati narod i drustvo Sta reci a da nije vec receno Obdusmeni za ljudska prava nisu zastitnici gradzana i oni se ne bave svojim loslom kso ni policija itd Zato ne bi bilo ni cudo da se bosnjacima ponovi sve A kako je krenulo sa ovom odvratnom.ljigavom vlasti hoce Nazalost Jel odsluzio kaznu ili ju je kupio

Mrzimzeleno

Bolje uvesti dan zutih traka, posto su Muslimani *****e povili sve Jevreje u Bosni!!! Izrael da pregazi bolesnu veru! Mozda se neki izrod vrati veri pradjedova! Da Alija opet bude Ilija!!!

***

***

Lol

>>Bolje uvesti dan zutih traka, posto su Muslimani *****e povili sve Jevreje u Bosni!!! Izrael da pregazi bolesnu veru! Mozda se neki izrod vrati veri pradjedova! Da Alija opet bude Ilija!!! ka Mrzimzeleno<< Ti... si pao iz historije

/ Najnovije