Hrvatski airsoft savez: Puna podrška airsoft zajednici u Bosni i Hercegovini
/ Komentari (15)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
mora da im je predsjednik neki memsudin. začepite budale, POJMA NEMATE!!
***
mora da im je predsjednik neki memsudin. začepite budale, POJMA NEMATE!! ka kad se naivni hrvateki jave Predsjednik Hrvatskog Airsoft saveza : JURAJ MARKOVIĆ Ne bi me čudilo da ga proglasite vi matani bošnjačkim špijunom, dajdžom, izdajnikom, orjunašem, udb-šem i što sve ne još ! Jer ustvari oni u RH nisu pravi hrvati, pravi hrvati ste jedino vi...matani kameni !
da ovaj šport izgrađuje karakter?! ali ako je netko već deba kako mu izgraditi karakter (kad ga nema)?!
***
dudeki se javili, hahaha... a kaj regica veliiii? veze vi nemate sa životom, hahaha, idioti, igrajte klikera, ionako vam mozak nije veći od klikera, hahaha. koja debilana!
To je super aktivnost koja nema veze s prijetnjom... Alj itekako potrebna za NE DAJ BOŽE.... Učite dragi moj odjeljenje u napadu i odbrani... Isto to s jedinicama ranga voda.... čete.. Učite orijentaciju... Odre&ivanje stanje tačke i kretanje po azimutu... Kopanje rovova... Češljanje terena... Uglavnom... Prvo fizička sprema... Pa odlično poznavanje ličnog naoružanja... Gađanje... Dnevno... Noćno... Maskiranje obavezno... Učiti kako sam napisao... Tim redom i sve će biti u radu....
...
...
...
ka dosadan si ko triper, budalo! Svaki treći dan opslužuje po jednu kravicu iz svoga krda bez zaštite pa završi na penicilinskoj terapiji. Koristi zaštitu sa svojim šarkama pa ti neće triper biti više toliko dosadan da ga spominješ u svakom poređenju ! Dobro jutro :)
Izvještaj EK iz 2023. godine sve govori o ovim "sportistima".
dudeki se javili, hahaha... a kaj regica veliiii? veze vi nemate sa životom, hahaha, idioti. ka haj, čuj ovih tutleka iz bjelovara, koji moroni! Kada podrže Airsoft savez BiH, a kada vam isplaćuju vojne mirovine kao lažnim braniteljima, kada vam isplaćuju dječije doplatke na fiktivnim adresama, kada vam daju novac za škole, vrtiće, bolnice, trgove, zgrade, kazališta itd itd onda nisu dudeki i moroni, onda su dobri i onda su "braća" ! Kakvi ste vi licemjeri i dvoličnjaci sa tim Ameba mentalnim kamenjarskim sklopovima ! Sa kim mi živimo u BiH bem ti krv !
Kada podrže Airsoft savez BiH, a kada vam isplaćuju vojne mirovine kao lažnim braniteljima, kada vam isplaćuju dječije doplatke na fiktivnim adresama, kada vam daju novac za škole, vrtiće, bolnice, trgove, zgrade, kazališta itd itd onda nisu dudeki i moroni, onda su dobri i onda su "braća" ! Kakvi ste vi licemjeri i dvoličnjaci sa tim Ameba mentalnim kamenjarskim sklopovima ! Sa kim mi živimo u BiH bem ti krv ! ka cccccc...sad su dudeki i moroni... Ne živiš ti sa nama nego pored nas. Sardina bi izašla iz konzerve samo kada bi dokučila kako se iznutra konzerva otvara.
Ne živiš ti sa nama nego pored nas. Sardina bi izašla iz konzerve samo kada bi dokučila kako se iznutra konzerva otvara. ka Plesač I nemaš sto reći kada vam se podastre istina i činjenice ! I opet miješaš, ne živimo mi pored vas nego vi živite kod nas, kao podstanari i to bez ugovora o najmu tako da teoretski svakog sekunda možete biti iseljeni. I opet miješaš, niste vi sardine koje pokušavaju izaći iz konzerve, vi ste jednostanične amebe koje pokušavaju biti morske spužve u BiH. Kako god, polako ali sigurno idete ka tome da postane kao dinosaurusi...izumrla vrsta ! Selam