Helez osudio 'sijanje straha' koje provodi MUP RS: "Koriste globalnu krizu za unutrašnju propagandu"
/ Komentari (24)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
teroristi u rs-u su Dodik & Co !!
kad vam bude jasno o čemu se radi biće već kasno. Dakle MuP RS je dio šire strategije cionista u EU, kako bi se sa rastućeg antisemitizma netrpeljivost okrenula prema muslimanima. To što ti nisi nikakav musliman njih ne interesuje, zukani ima da ga popu..she.... to je šira strategija potkopovanja Europe od strane US i Rusije i njihovih satelita
Crveni se ko jabuka.
Svi smo mi mi, kad to shvatimo - nema više briga. Zajedno!
Garnitura vodila Ameriku 1992 nas danas Na ovim prostorima ne bi bilo Zbog toga su ovi koji danas vode Srbiju RS I mnoge CRO *****e u ekstazi I na sve načine pokušavaju javno kao RS Ili tajno kao Srbija i *****a da opravdaju ovu Agresiju na Iran Jer ubiti muslimana pa i onoga ajatolaha Je dječija igra i normalna stvar Mada mi nije jasno kako ubise ajatolaha prvi Dan bombardiranja Izgleda mislio spasice ga Alah a Alaha nigdje
Bosna i Hercegovina je danas uživanje u životu, sinonim za šarenilo običaja i svi su naši, svi u srcu. Onog do sebe dotaknite u srce, makar za ruku i ne dajmo se više glupostima.
Hajde i ti pijanduro prestani svaki dan nesto srati, ti si najvece smece ratnohuskacko, pijano zlocinacko
Kao genocidko Dodik oi fašista Orban glume zastitu stanovnistva od muslimana, jb im sve i jedan musliman klicu i najmlađe i najstarije.
Ispravka krivog navoda - ovo se radi isključivo za međunarodnu propagandu, a ne za unutrašnju. Vaša saradnja s Iranom je dobro dokumentovana (ukljčujući tvoj nedavni sastanak sa iranskim generalima). Mile samo koristi priliku da što ušićari na međunarodnom planu. Znamo i mi da je većina Bošnjaka normalan narod koji nije sklon terorizmu, ali isto znamo da vam raste procenat onih koji jesu. Od ISIL-ovih ratnika što se vratiše, do slučajeva napada na američku ambasadu, policijsku stanicu Zvornik i ubistvo porodice Anđelić. Naš bivši komunjara Mile je turio kapicu na glavu i ljubio onaj zid, sad samo izvršava zadatak koji je dobio - demonizaciju Bošnjaka. Bude me sramota kad vidim šta priča, ali šta je tu je. To je igra koju ste vi počeli prvi - kmečanje međunarodnoj zajednici.
Zuko Dzumhur je jednom rekao - nigdje na svijetu kao u Bosni nema toliko glupih ljudi i pametnih konja. Vjerovatno je mislio na Zukana kada je spomenuo ovu plemenitu zivotinju.
Jel slago?
SRBI U RS SU GORI NEGO MONTI PAJTON.. MOŽDA JE DODIK NAJSLIČNIJI CRNOM GUJI... HAHAHHA
Tako kaže Hag,bi trebala pohapsit organizovanu zločinačku skupinu koja se udružila u otimaju nesrpskog imovine i kjniži je na entitet,to je prava opasnost po građane,jer če isti ti građani platit sudske troškove kao za "Vijadukt".
sve agencije u svjetu su podigle nivo opreza iz straha od teroristickih napada islamskih terorista a MUP RS je entiteska policija u cijoj blizini je entitet u kojem su vecina muslimani. U cemu je problem?
To Zuka ***
Ispravka krivog navoda - ovo se radi isključivo za međunarodnu propagandu, a ne za unutrašnju. Vaša saradnja s Iranom je dobro dokumentovana (ukljčujući tvoj nedavni sastanak sa iranskim generalima). Mile samo koristi priliku da što ušićari na međunarodnom planu. Znamo i mi da je većina Bošnjaka normalan narod koji nije sklon terorizmu, ali isto znamo da vam raste procenat onih koji jesu. Od ISIL-ovih ratnika što se vratiše, do slučajeva napada na američku ambasadu, policijsku stanicu Zvornik i ubistvo porodice Anđelić. Naš bivši komunjara Mile je turio kapicu na glavu i ljubio onaj zid, sad samo izvršava zadatak koji je dobio - demonizaciju Bošnjaka. Bude me sramota kad vidim šta priča, ali šta je tu je. To je igra koju ste vi počeli prvi - kmečanje međunarodnoj zajednici. ka ZeDo su carstva i Kraljevine,ko ti garantuje da se poslije ovog pokušaja prekrajanja poretka generatori zla i prokleti od Boga neče vratiti na fabričke postavke sa njihovim pod***nim muvama. Blago normalnim srbima,a teroristi koji podržavaju Kepeca i naranđastog, nemoj poslije da kukaju.
su carstva i Kraljevine,ko ti garantuje da se poslije ovog pokušaja prekrajanja poretka generatori zla i prokleti od Boga neče vratiti na fabričke postavke sa njihovim pod***nim muvama. Blago normalnim srbima,a teroristi koji podržavaju Kepeca i naranđastog, nemoj poslije da kukaju. ka Padala Ne vole Srbi ni Iran ni Ameriku. Zapravo, većina podržava Iran ovog trenutka jer mu Amer radi ono što je radio nama 90ih. Srbi uzeli kokice i gledaju. Rastuže se kad čuju za one ubijene djevojčice, a nekako im brk poigrava kad vide kako dronovi šehidaju po američkim bazama i sve uzdišu "eh da smo ih mi imali 90ih gorio bi Avijano", pusti našeg Mileta - on radi što mu gazde narede.
to već odavno znamo da je taj i takav mup ustvari Dickova privatna vojska...I uvijek, kako to biva, takva paravojna formacija završi tamo gdje joj je i mjesto...poput Wagner grupe....
Helezu istina boli
Dok god makar i 1 musliman privremeno boravi na svetoj Srpskoj zemlji moramo čuvati našu Jevrejsku braću no od genocida
Tako kaže Hag,bi trebala pohapsit organizovanu zločinačku skupinu koja se udružila u otimaju nesrpskog imovine i kjniži je na entitet,to je prava opasnost po građane,jer če isti ti građani platit sudske troškove kao za "Vijadukt". ka Gonicidna policija glupog Trojkaša
Dok god makar i 1 musliman privremeno boravi na svetoj Srpskoj zemlji moramo čuvati našu Jevrejsku braću no od genocida ka AntiArapin Svi mi boravimo na svetoj zemlji mamuta i dinosaura...
Stanje se stvara u svijetu Ujedinjenje klero fašizma i imperijalizma Koje ima za cilj ne samo podjelu planete Već i podjelu rudnih i ostalih bogatstava Koje još planeta zemlja ima u svojoj Utrobi
ma to su ljudske nioštarije ogrezle u laži...bez trunke časti