HDZ, uz pomoć SDA, preuzeo vlast u Livnu
/ Komentari (10)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
30 40 godina niste popravili ulice I asvalt u Gornjem gradu ono je sramota za vidjeti na sta lici...
Hehehe uz pomoć, uz pomoć. Čiju pomoć? Pa, uz pomoć SDA hehe. Botovi sad ni mukajet.
***
Hehehe uz pomoć, uz pomoć. Čiju pomoć? Pa, uz pomoć SDA hehe. Botovi sad ni mukajet. ka Kako to, kako to Citas li ti ista osim naslova. Cetiri vjecnika su podrzala novu vecinu u Livnu, jedan iz SDA ostalo troje iz SDP. Cemu li se ti smijes, a zapitaj se ko je ustvari bot.
hdz-u bokir se jos jednom nagu...zio samo da bi mozda dobio neku suradnju da udje u vlast
Dalic?! Normal!? Neka u svim mjestima neko upravlja,ako je dobro za stanovnike!!! Podržavam - bez butike i politike !?
***
ahbabi od birvaktile
Citas li ti ista osim naslova. Cetiri vjecnika su podrzala novu vecinu u Livnu, jedan iz SDA ostalo troje iz SDP. Cemu li se ti smijes, a zapitaj se ko je ustvari bot. ka neko iz mase Naslov govori više od 1000 riječi hehehe. Pročitaj ti tekst još jednom hehehe.
Citas li ti ista osim naslova. Cetiri vjecnika su podrzala novu vecinu u Livnu, jedan iz SDA ostalo troje iz SDP. Cemu li se ti smijes, a zapitaj se ko je ustvari bot. ka neko iz mase Hehehe matematika te malo... a 3x4 vijećnika = 12 vijećnika, od kojih je 1 iz SDA, a 3 su iz SDP hehehe. Jel to matematičar hehehe?!