Haris Zahiragić usred Zagreba: "Da vam nešto kažem, 'Herceg-Bosna' nikada neće biti napravljena!"
/ Komentari (94)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Hare je dominirao. Čestitke! BTW, moj izbor nije SDA
Trebao je Zahiragić pitati, iz koji je razloga vrlim političarima iz Bosne u Zagrebu baš stalo da Hrvati dobro žive poslije stotina godina nekad kasnije, licemjerni su ti političari, zar ne
Rezeci agresivni podivljali pripadnik sda rezima iz pojasa gaze...edukovan po serijatskim dzihad iluzornim ubjedjenjima zlo lik
Rezeci agresivni podivljali pripadnik sda rezima iz pojasa gaze...edukovan po serijatskim dzihad iluzornim ubjedjenjima zlo lik ka PojasGaze Vanago intelektualac
antipatičan si mi maksimalno! čak i kad smo se sreli nekoliko puta uživo nekako si mi odbojan. ALI svaka ti čast!!! između ostalog i na tome što si sagovornicima još odbojniji i ne znaju kud bi i šta bi sa tobom. ljujaj i mijenjaj stranku ili stanje i postojećoj
Bravo Hare svaka ti se pozlatila !!!!!!!!!!!!!!
Po starom dobrom običaju, musliman laže i lađe. Kaže da imaju 50 % vlasti u Federaciji BiH, a od 18 ministara imaju 12. Vjerojatno mu je to polovica od 18. Dalje, u parlamentu ih ima oko 65, a parlament broji 98. Je li i to 50%? Neodoljivomme podsječa na svog šefa Nakita i njegovog krepanog oca, koji su konstantno izjavljivali da tzv.harmija nije rušila vjerske objekte. Toplo preporučam knjigu autora Josipa Kalajice iz Bugojna, koji je poimenično pobrojao sve vjerske katoličke objekte u Bugojnu, koje je porušila ta muslimanska armija.
Po starom dobrom običaju, musliman laže i lađe. Kaže da imaju 50 % vlasti u Federaciji BiH, a od 18 ministara imaju 12. Vjerojatno mu je to polovica od 18. Dalje, u parlamentu ih ima oko 65, a parlament broji 98. Je li i to 50%? Neodoljivomme podsječa na svog šefa Nakita i njegovog krepanog oca, koji su konstantno izjavljivali da tzv.harmija nije rušila vjerske objekte. Toplo preporučam knjigu autora Josipa Kalajice iz Bugojna, koji je poimenično pobrojao sve vjerske katoličke objekte u Bugojnu, koje je porušila ta muslimanska armija. ka Ralle Hehehe ubo te Haris gdje si tanak...
Bravo Harise svaka ti cas sve si im rekao ova raspudic nema pijma sta peica niti kakav argument podastire sve si im u brk rekao
Ovaj lik (Zahiragić) je sirovina, koju kao takvu jedino razumiju ovi ovdje, njegovi glasači. Polupismeni ljudi, neškolovani i neobrazovani, pa im se može i mora tako obraćati da bi shvatili... Na žalost, ali je tako...
U EU necete uci NIKADA, dok se i Zagreb sa tim ne slozi....
Po starom dobrom običaju, musliman laže i lađe. Kaže da imaju 50 % vlasti u Federaciji BiH, a od 18 ministara imaju 12. Vjerojatno mu je to polovica od 18. Dalje, u parlamentu ih ima oko 65, a parlament broji 98. Je li i to 50%? Neodoljivomme podsječa na svog šefa Nakita i njegovog krepanog oca, koji su konstantno izjavljivali da tzv.harmija nije rušila vjerske objekte. Toplo preporučam knjigu autora Josipa Kalajice iz Bugojna, koji je poimenično pobrojao sve vjerske katoličke objekte u Bugojnu, koje je porušila ta muslimanska armija. ka Ralle sta ti ujko pricas o bugojnu pobili ste na brzinu iz zasjede stotine bosnjaka kad su bosnjaci vidjeli kakavo ste dobili ste po ***ovima pa sad placete s tim sto ste ubijali civile a bosnjaci bojovnike razlika nwbo ibzemlja
Ovaj lik (Zahiragić) je sirovina, koju kao takvu jedino razumiju ovi ovdje, njegovi glasači. Polupismeni ljudi, neškolovani i neobrazovani, pa im se može i mora tako obraćati da bi shvatili... Na žalost, ali je tako... ka Erdo Ma, Haris je i ovakav i onakav ali je ovaj put vrlo direktno rekao nešto što je istina, a što se tebi ne dopada. U tome je sva suština, ovaj put.
Otkud je taj?
Rezeci agresivni podivljali pripadnik sda rezima iz pojasa gaze...edukovan po serijatskim dzihad iluzornim ubjedjenjima zlo lik ka PojasGaze
HercegBosna postoji, dodjite pogledajte potrosite novce i nazad mrš u fekalistan!!!
sta ti ujko pricas o bugojnu pobili ste na brzinu iz zasjede stotine bosnjaka kad su bosnjaci vidjeli kakavo ste dobili ste po ***ovima pa sad placete s tim sto ste ubijali civile a bosnjaci bojovnike razlika nwbo ibzemlja ka Koel ... ... Genocid bolan i to onaj sa tri tačke na kraju cifre. Milione bolan potura je zagnojilo zemlju. Milione.
U EU necete uci NIKADA, dok se i Zagreb sa tim ne slozi.... ka Da i ja tebi nesto kazem vepre, usred Sarajeva SARAJEVU HODATI NA PRSTIMA I NAZIVATI SELAM!!
To Zaha međede
U EU necete uci NIKADA, dok se i Zagreb sa tim ne slozi.... ka Da i ja tebi nesto kazem vepre, usred Sarajeva ___Nećeš u BiH nikad dobit entitet niti ćeš sa 6% stanovništva nikad niučemu dominirati. Nećeš ni milimetar BiH odvojiti i prislonit je bilo kome. Hrvatska je jedno, a vi bagro ste drugo. A šta se tiče EU, nama je sasvim svejedno, to za običnoga građanina BiH apsolutno ništa ne znači, mi nikad u tu uniju ne moramo ni ući.
Ovaj lik (Zahiragić) je sirovina, koju kao takvu jedino razumiju ovi ovdje, njegovi glasači. Polupismeni ljudi, neškolovani i neobrazovani, pa im se može i mora tako obraćati da bi shvatili... Na žalost, ali je tako... ka Erdo
Mislis li vepre da ce tebe neko pitati, bit ce sigurno prije nego vasa unitarna, islamska drzava, zapamti to
Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje...
Pa makar i na taj čobansko pećinski način. Harise, što ne odseliš u Siriju? Tamo je ljepše.
Bravo! Stašeu u vugla.
___Nećeš u BiH nikad dobit entitet niti ćeš sa 6% stanovništva nikad niučemu dominirati. Nećeš ni milimetar BiH odvojiti i prislonit je bilo kome. Hrvatska je jedno, a vi bagro ste drugo. A šta se tiče EU, nama je sasvim svejedno, to za običnoga građanina BiH apsolutno ništa ne znači, mi nikad u tu uniju ne moramo ni ući. ka Da i ja tebi nešto kažem bolesni provincijalče:
Mislis li vepre da ce tebe neko pitati, bit ce sigurno prije nego vasa unitarna, islamska drzava, zapamti to ka xxx __Nećeš u BiH nikad dobit entitet niti ćeš sa 6% stanovništva nikad niučemu dominirati. Nećeš ni milimetar BiH odvojiti i prislonit je bilo kome. Hrvatska je jedno, a vi bagro ste drugo. A šta se tiče EU, nama je sasvim svejedno, to za običnoga građanina BiH apsolutno ništa ne znači, mi nikad u tu uniju ne moramo ni ući.
Došao u Zagreb pa shere kao da je to što njega svrbi službena politika Zagreba. Mrš u onu svoju bosansku za bit pa se tamo žili i sakupljaj poene za izbore
Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje...
zahiragica za preCednikA!
PA STOLTETTENTENTENBERŽE: MI SMO HRVAAAAAAAATI (IMAMO HR PUTOVNICE I OSOBNE KARTEE)!!! MI SMO KONSTITUTIVNI! MI HOĆEMO DA IMAAAAMO ENTITEEEEEEET !! MI HOĆEMO TO! AKO NAMA NE DADNETE ENTITET MI ĆEMO SVE PLAKAT DOK NAM NE DADNETE! PA JOOOJ EVO I DALIĆ KAŽE DA NAMA TREBA ENTITET! E ETO VAM SVIMAAA!
Super emisija za ove navijace, e bas im se nagovorio i neka je! To je ta “politika” odes u emisije da se nekome nagovoris i odmah si marvi dobar
Ovog džihadlijskog jurišnika u tv studio, taj nije normalan.
Ovog džihadlijskog jurišnika u tv studio, taj nije normalan. ka Ko je zvao ***Mili moj i predragi ljaljančiću s nickovima Ralle, Panzer, Kanader, Turbodizelaš, Adi, Haha, Cvijete i svim drugima, da mi ne zaboraviš: Znaš kad ćete dobit Izborni i Treći, vi , fašistoidno seljačka bagra od 5% stanovnika ovdje? Znaš kad? Kad meni nikne nokat na rinika jarane. Nikad. I ne samo NIKAD, nego možda ni tad! Hahahahahahahahahahaaaaa…..Kmeči ti jadovane provincijski do 2096 godine, balegaj po ovim komentarima, prosipaj to seljačko zlo što si naučio od svojih devijantnih retardiranih roditelja – ali DŽABA! NIKAD, a možda ni tad, ljubi te tvoj brat Tufo hahahahahahahahahahahahaha ….
IMAM LI JA PRAVO GLASATI ZA NJEGA? IMAM! GLASAĆU ZA NJEGA ILI ZA NEKOG SLIČNOG DO SMRTI I JA I JOŠ POLA MILIONA GRAĐANA OVE ZEMLJE NE JER VOLIM ILI CIJENIM NJEGA NEGO ZATO JER MRZIM DRAGANA ČOVIĆA, NJEGOVU FAŠISTIČKO LOPOVSKU SEKTU I SVE SLIČNE NJEMU I TEBI! I TAJ ZAKON, TAJ USTAV VI, FAŠISTI, NEĆETE PROMIJENITI! TO ŠTO STE OD 1992 NAVIKLI DA KRADETE, PLJAČKATE, PROTJERUJETE, VARATE, MEŠETARITE I LAŽETE VAS NEKOLIKO HILJADA BANDITA U OVOJ ZEMLJI NEĆE ZNAČITI DA ĆETE IKAD DOBITI SVOJU DRŽAVU U DRŽAVI! OVIM ŠTO RADITE, TA JE MRŽNJA I ANTAGONIZAM PREMA VAMA VEĆI, MULTIPLICIRA SE SVAKODNEVNO I TIME POSTIŽETE SAMO I JEDINO SVE MANJU MOGUĆNOST DA DOBIJETE I ZAKONOM VAM ZAGARANTOVANA PRAVA, A NE OVE BUDALAŠTINE KOJE TRAŽITE A I SAMI ZNATE DA IH NEĆETE DOBITI. TO ŠTO STE SE POSLIJE VUKOVARA, DUBROVNIKA, RAZNIH SAO KRAIJNA I MNOGIH ZLOČINA KOJE SU POČINILI UDRUŽILI S NAJVEĆIM NEPRIJATELJIMA SVEGA CIVILIZOVANOG I LJUDSKOG VAM NEĆE POMOĆI HINJAVCI. TO ŠTO NEKOGA, NEKU GRUPU, NEKI NAROD ILI LJUDE POKUŠAVATE NAPRAVITI NEKAKVIM TERORISTIMA, EKSTREMISTIMA, ČIME SVE VIŠE NE VIŠE NIKO OZBILJAN U BIH I U OVOM SVIJETU NE SLUŠA I NE VJERUJE. U OVOJ ZEMLJI VI, LOPOVI IZ TERORISTIČKO LOPOVSKE SEKTE NEĆETE DOBITI VAŠU „DRŽAVU“. TO NEKA VAM JE JASNO SVIMA, A AKO JE RAT, NEKA JE RAT. NE MOŽE 10% LJUDI IMATI VEĆA PRAVA NEGO 60% LJUDI OVDJE, A VI IH IONAKO JOŠ OD 1992 IMATE SVI. BAGRO POKVARENA!
Mozete ga vi samo poglabati *****adi turska, i niko vas vise nista pitati nece, bit ce treci kako god okrenes, ili id eraspad bih, ali islamsku unitarnu drzavu koju ce da vod eovakvi degenerici, *****ad nikada imati necete, ni za 1000g, osim da se lijepo kao tursko smece, izdajnici bosne govan od polunaroda ne pokupte u anadoliju kod familije
Kad se vratiš u kasabu, Kavaz će da ti ga složi, pa da vam bude lijepo. I alahu drago.
zašto zastupaš interese stranke koja je izdala državu BiH, za državu veliko ništa, za genocidnu tvorevinu Republika, spustiti zastavu ispre UN znači prihvatiti kapitulaciju, pa zar nije Bakir priostao na podjelu Mostara i sad secesionisti traže isti princip u FBiH, a sa članom predsjewdništva, legitimnu i legalnu secesiju tvorervine koja je presuđena kao Udruženi zločinačlki poduhvat. Ti si tamo pozvan zato što kao stranka baštinite podjelu , a time, nestanak države, Ovo što si im javno rekao zmači, da te više nikada neće pozvati u CRO medije.
___Nećeš u BiH nikad dobit entitet niti ćeš sa 6% stanovništva nikad niučemu dominirati. Nećeš ni milimetar BiH odvojiti i prislonit je bilo kome. Hrvatska je jedno, a vi bagro ste drugo. A šta se tiče EU, nama je sasvim svejedno, to za običnoga građanina BiH apsolutno ništa ne znači, mi nikad u tu uniju ne moramo ni ući. ka Da i ja tebi nešto kažem bolesni provincijalče: neces ni ti ****o islamizirano vladati bosnom, zapamti to, imas 23% tu s epitas van toga mozes ****a jesti, i nisi bitan, dzamahiriju dobiti neces, rat ste izgubili, i poklopite se usima pogana *****adi, smece od polunaroda ste bili i ostali, i nikada narod biti necete pa lajte koliko hocete
neces ni ti ****o islamizirano vladati bosnom, zapamti to, imas 23% tu s epitas van toga mozes ****a jesti, i nisi bitan, dzamahiriju dobiti neces, rat ste izgubili, i poklopite se usima pogana *****adi, smece od polunaroda ste bili i ostali, i nikada narod biti necete pa lajte koliko hocete ka Adi __Džaba pišeš ove komentare jadniče poremećeni, džaba ih samom sebi lajkaš, džaba repliciraš samome sebi, bolesni gade dokoni, sve je džaba. Džaba ti million nadimaka na ovim komentarima ovih bijednih portala, od nekadašnjeg Mostara preko Ralleta i Panzera, Kanadera, Turbodizelaša, Haha, Adi, Ive, Cvijeta, Ante i svih ostalih, džaba mrziš, jadovni mrzitelju jer će tvoja seljačko iskompleksirana provincijska mržnja pojesti samo tvoj neuki imbecilni mozak, džaba bolan, ništa promijeniti nećeš sem što ćem multiplicirati mržnju ljudi koji ovo čitaju prema tebi sličnima. U ovoj zemlji nikad, ali NIKAD dobiti nećeš to čemu kličeš i šta zagovaraš niti će tvoji nesuvisli retardirani komentari bilo šta promijeniti. Džaba i tu paštetu za ove komentare ždereš i kuckaš na dva – tri uređaja, krepaćeš u zemlji koja se zove Bosna i Hercegovina. Mogu zamisliti na šta ličiš bijedo seljačka, jer osoba s takvim mozgom ne može ličiti na čovjeka, siguran sam. Zapamti, džaba pljuješ retarde devijantni, iskoristi vrijeme i energiju za elementarnu egzistenciju zaradivši je radom a ne ovim pljuvanjem jadniče iskompleksirani. Džaba seljoberu mali, vjeruj mi da je džaba.
SVE JE TO JEDAN JEDINI KRETENČIĆ . SVAKI OD OVIH FAŠISTIČKIH KOMENTARA JE NJEGOV. SVAKI. TO JE NEKAKAV JADOVAN U NEKOJ PODSTANARSKOJ SOBICI U PRI PIZ DINI KOJI SVOJE SLOBODNO VRIJEME KORISTI SAMO ZA OVO, JER JE ON USTVARI SAMO OVO. BEZNAČAJNO SLOVO NA JOŠ BEZNAČAJNIJIM KOMENTARIMA. NI BRIGE, NI ŠKOLE, NI LJUDSKOSTI NI PAMETI. OVO MU JE ŽIVOT. JA SAM OVDJE SAMO DA BI NJEMU KENJO PO GLAVI KAD IMAM VREMENA, NIZBOČEGA DRUGOG. NA RADIOSA SE POTPISUJE SA ADI, HAHA, TURBODIZELAŠ, PANZER, RALLE, KANADER I JOŠ METAR OVIH GUEST NICKOVA. JADNIK I KREZAVI PROVINCIJSKI KLOŠAR KOJI BI DA SVOJ RETARDIRANI MOZAK POISTOVJETI SA SVAKIM KO OVO ČITA. FAŠIZAM NIJE MRTAV, ALI JE U SVIM SISTEMIMA NA KRAJU IZGUBIO, PA ĆE I TAJ BIJEDNIK ZAVRŠITI KAO I NJEGOVI HITLEROVSKI PRECI. JAD JADNI BESPOSLIČARSKI UŽVALJEMUSENANJAMKE ONE PAPAČKE.
neces ni ti ****o islamizirano vladati bosnom, zapamti to, imas 23% tu s epitas van toga mozes ****a jesti, i nisi bitan, dzamahiriju dobiti neces, rat ste izgubili, i poklopite se usima pogana *****adi, smece od polunaroda ste bili i ostali, i nikada narod biti necete pa lajte koliko hocete ka Adi _ИНТЕРНЕТ ФАШИСТО ПРИМИТИВНИ; ЗАПАМТИ ДОБРО: ДОКЛЕ СИ ГОД ТИ ОВДЕ ЈА САМ ОВДЕ ДА ТИ Ј E Б Е М СВЕ ШТО ИМАШ НА КАМАРУ СМЕЋЕ ЈЕДНО БЕСПОСЛИЧАРСКО ОНО ФАШИСТИЧКО! J E Б Е М ЛИ ТИ ДЕТЕНЦЕ СМРДЉИВО ОНО ДОКОЛИЧАРСКО!
U EU necete uci NIKADA, dok se i Zagreb sa tim ne slozi.... ka Da i ja tebi nesto kazem vepre, usred Sarajeva Mislim da je pričao i BiH u EU završena. Tako da... Don't sikiriki, neće Zagreb imati posla "pomažući i pazeći" ko kad je Bajro tukao *****, pa birao ovuda hoću, ovuda neću. Šteta, a bili smo tako bliski i povezani... Zahvaljujući krivoustom i kamenjarcima, ništa više od toga.
ka Erdo Mi slijepi? Mi ne vidimo koliko su Trojaneri uhl****li ljudi sa spornim diplomama! Imaju diplome iz ekonomije, a ne poznaju ossnovne ekonomske pojmove! Dovode takve uhl**** da danas državni službenici prije posla prvo pomuzu krave! I recite Bečiroviću da nikada više ne priča na engleskom, samo nas bezze bruka!
Kad se vratiš u kasabu, Kavaz će da ti ga složi, pa da vam bude lijepo. I alahu drago. ka Toooo Hare ********. ti ******* ******
Nije mi jasno u ime koga je ovaj debil otišao razgovarati. Vi sda krimosi ne možete ni u kom slučaju prestavljati bošnjački narod.
Da imaš trun soli u glavi,nikada nebi izjavio da se nešto nikada neće desiti (bar na ovim prostorima).Istorija je mnogo puta pokazala drugačije.
Zahiragicu trebao si dzukelama reci kada ih bude vise od 8% u BIH toliko ih je bilo po zadnjem popisu onda ce doboto to sto traze,a kada Bosnjacima i Srbima daju sva prava u Hrvatskoj onda se moze razgovarati do tada k nozi sikter.
Kome ti prijetiš
Harise, nekad pretjeraš, ali sad si 100 posto u pravu. Neka si licemjernoj gospodi rekao u lice da nema šanse da dijele BiH. Svi imamo izbor, ako nam nije dobro, da idemo gdje ćemo naći bolje. Prema tome, ako neko od Hrvata misli da će mu u Hrvatskoj biti bolje, može ići slobodno. Godinama ih pazimo ko malo vode na dlanu zbog pojedinaca koji to zaslužuju, ali da se iz Hrvatske ovoliko petljaju u našu državu to ne ide. Nek si nastupio kao pravi Bosanac, jasno i glasno rekao šta misliš, a ne kao ovi licemjeri...fuj!
Kome ti prijetiš ka Volino neotesana IZBORNI I TREĆI DOBIT NEŠ SELJOBERU S PERIFERIJE BUGOJNA. A PRONAĐEN ĆEŠ BITI. JOŠ MALO.
kada god hoće i kome hoće,ali svaka neizgovorena riječ zlata vrijedi,tj postoje posljedice za takve stvari
kada god hoće i kome hoće,ali svaka neizgovorena riječ zlata vrijedi,tj postoje posljedice za takve stvari ka Može gosp.Zahiragić iznositi svoje mišljenje _IZBORNI I TREĆI DOBIT NEŠ SELJOBERU S PERIFERIJE BUGOJNA. A PRONAĐEN ĆEŠ BITI. JOŠ MALO.
Zahiragić kaže ono što je istina a što se nekima neće svidjeti ... Današnja Hrvatska je plod uspješnih aktivnosti 7 (sedam) korpusa Armije BiH u kojoj su se borili i Hrvati i Srbi... Zamislite da je Armija BiH proglasila neutralnost, što ne smatram poželjnim, i oslobodila srbo*****čke snage da se usmjere ka zapadu i sjeveru... kolika bi danas Hrvatska bila...Nažalost, nacionalisti u Zg to ne žele da videpa bi da otkinu i dio BiH...e pa, neće da može
Ne cijenim SDA, ali ovaj tip ima za pravo....👍
___Nećeš u BiH nikad dobit entitet niti ćeš sa 6% stanovništva nikad niučemu dominirati. Nećeš ni milimetar BiH odvojiti i prislonit je bilo kome. Hrvatska je jedno, a vi bagro ste drugo. A šta se tiče EU, nama je sasvim svejedno, to za običnoga građanina BiH apsolutno ništa ne znači, mi nikad u tu uniju ne moramo ni ući. ka Da i ja tebi nešto kažem bolesni provincijalče: Bisnjaci bi samo naredjiva i odredjivali , navikli sluziti stranom tutoruni pritom maltretirati ostale stanovnike, jos od vremena kad uzese vjeru osvajaca, samo sto ne kontas ti nista. Idi u zapadnu Hercegovinu i pogledaj koje zastave vec 30 godina vise sa bandera, i probaj je skinuti da te neko vidi, to sto ti misis kako ti njima nesto odredjujes, ili si jadan ili glup, glup vjerovatno, ogranicen i ljigav. Takvi ste, nece niko s vama, nabijte se u tih 23% o sanjajjte kako cete nekom nesto vi. U Sarajevu ne znate ni cijevi popraviti 39 godina i zato vam uvijek treba neko da vam je kriv da sakrijete svoje neznanje, glupost i onesposobnost. Uzivajte razvaljuci duh gradova koji su neki drugi pravili.
konjino [******ena vas niko nista pitati nece, mars u svoja 23% tamo smrdi i seri, rat si izgubio i ne diktiras vise ti nista
SARAJEVU HODATI NA PRSTIMA I NAZIVATI SELAM!! ka BOLI NAS Q U R A C MATANE ZA EU I TI CES U SARAJE evo ja sam se rodio u sarajevu, ja sam s eborio za sarajevo, hajde *****e pokusaj me natjerati da govorim selam, pobit cu ti sve do petog koljena smece pogano potureceno, popisam ti se u tu vjeru od zlocinaca preuzetu, hebem i i dzamiju, i boga ******, natjeraj me smecaru podrumaski bas da vidim, hebem vam ***** poganu izdajnicku ******enu, smetlajri rat izgubi a glumite nesto
***Mili moj i predragi ljaljančiću s nickovima Ralle, Panzer, Kanader, Turbodizelaš, Adi, Haha, Cvijete i svim drugima, da mi ne zaboraviš: Znaš kad ćete dobit Izborni i Treći, vi , fašistoidno seljačka bagra od 5% stanovnika ovdje? Znaš kad? Kad meni nikne nokat na rinika jarane. Nikad. I ne samo NIKAD, nego možda ni tad! Hahahahahahahahahahaaaaa…..Kmeči ti jadovane provincijski do 2096 godine, balegaj po ovim komentarima, prosipaj to seljačko zlo što si naučio od svojih devijantnih retardiranih roditelja – ali DŽABA! NIKAD, a možda ni tad, ljubi te tvoj brat Tufo hahahahahahahahahahahahaha …. ka Tufegdžić nahebem ti s emajke ****e ******ene, ti nikada unitarnu dobiti neces, ****urino pogana dobio si 23% sjedi tu i kmeci, trazi sadaku, metra vise dobiti neces, a neku muslimansku drzavu samo ako se pokupis u tursku kod familije *****e lojavo, hebo te onaj pedofil muhamed ******, jos ti jedno *****e hebm ***** i dijete ****** ******ena, poglabajte ga svi vi bijenici ******eni, nije te stid nastao si kao nusprodukt izdaje bosne, a sada glumis partiotu, podrumska pogana lojava polunacija
Na terenu ona postoji! I to zahvaljujući tvom sponzoru Bakiru!
Nije nam jasno čega se bojite, Muslimana Bosanaca je milion i sedamsto hiljada, Hrvata u Hrvatskog četiri ipo miliona.
Rezeci agresivni podivljali pripadnik sda rezima iz pojasa gaze...edukovan po serijatskim dzihad iluzornim ubjedjenjima zlo lik ka PojasGaze ti bi kao stadlet malo pokrstavo,od****.
Po starom dobrom običaju, musliman laže i lađe. Kaže da imaju 50 % vlasti u Federaciji BiH, a od 18 ministara imaju 12. Vjerojatno mu je to polovica od 18. Dalje, u parlamentu ih ima oko 65, a parlament broji 98. Je li i to 50%? Neodoljivomme podsječa na svog šefa Nakita i njegovog krepanog oca, koji su konstantno izjavljivali da tzv.harmija nije rušila vjerske objekte. Toplo preporučam knjigu autora Josipa Kalajice iz Bugojna, koji je poimenično pobrojao sve vjerske katoličke objekte u Bugojnu, koje je porušila ta muslimanska armija. ka Ralle prohodaj kroz srednju bosnu pa popisi,pa uporedo koliko cega i od koga,pa onda pricaj,pitaj narod
Fino, muški, nastupio i direkt u lice. Svaka čast za to, ali postoji tu jedan mali problem dragi moj Hare, tebe i tvoje neće niko pitati hoće li biti HB ili ne. Ovdje granice ne krojite ni vi ni mi no onaj koji trenutno vlada svijetom. Ako im se digne, ne da će biti treći, no i četvrti za Babine u Kladuši. Ko se bude opirao, prođe ko Srbi 90ih. Sve ih zaspe demokratija i zapadne vrijednosti iz zraka.
Ovaj lik (Zahiragić) je sirovina, koju kao takvu jedino razumiju ovi ovdje, njegovi glasači. Polupismeni ljudi, neškolovani i neobrazovani, pa im se može i mora tako obraćati da bi shvatili... Na žalost, ali je tako... ka Erdo sta se zalis na biracko tijelo,vi ste rekli da imaju znanje,dali ste im od kv,sss,vkv,vss,všs,na hiljade diploma,u cemu je problem,niste i educirali,da budu prohrvatski,ko dzafer beg,ili ademaga.
Dogovorena igranka nacionalista HDZ i SDA pred izbore. Kao i gazda ove sirovine i čakijaša, trezoraš Bakir koji bi da dijeli BiH i izlazi u susret HDZ-u i to iza leđa običnog čovjeka. Ovo je toliko providno i jadno, ali eto plaćeni botovi sda-ovaca traže slamku spasa poslije one izjave Marfija o Bakiru koji bi za sebe fildžan državu. Malo je ovo šta sve nisu jedini za druge učinili nacionalisti iz reda sva tri naroda, ali znam da je poslije njih uvijek ostajala pustoš. Što od rata, što od pljačke naroda i državne imovine, dok oni dijele pare i državu. Ne treba biti nešto posebno pametan, da vidiš da za ove nacionaliste mogu glasati jedino lopovi i ludi ljudi. A njihove igrice i nabacivanje loptica je predstava za javnost i nova pljačka naroda.
PoDRAŽAJEM tufu, reisa i sdfa, olaham!! landi će repetativno i sazad izvršiti groadžanski podražaj dok se očale ne zamagle i znoj uzavrela strasti holidejince ne oblije. dragi tufo, obvezatno rupu dobro svinjskom mašću podmazat, da suze manje frcaju. prije tretmana najedi se dobro čvaraka i ne zaboravi svinjske masti obilato sazad nanjeti. ništa se neboj biće satebom sva džihadi populacija, vas 85 posto ubosni. ilalakanje za vrijeme tretmana je dozvoljeno, pače, preporučljivo, ali ne preglasno, da se ne narušava mir kršćana u njijovoj kršćanskoj bih. landi se taman vratio sa turkiš earlajns iz hadžiluka sa el fatihovim muminima izbosne. kad bide ućerivao terapiju, landaga će ipak ogrnut plašt kršćanskog junaka eugena savojskog, jer mu to daje jaku inspiraciju. ima sve da gori od sebilja do ferhadije, inšalah!
da po uputstvu čovjeka sa najšarmantnijim osmijehom u našoj dragoj federaciji doktora znanosti dragana čovića poradi na sveukupnoj relaksaciji odnosa sa konstitutivnim katoličkim hrvatskim autohtonim narodom iz herceg Bosne ponosne časne i slavne. Čim tako postupi tufici će biti puno lakše spasit će mu kamen sa srca crne misli će ga napustiti i mir i božje blaženstvo će ispuniti njegovo merhametli srčeko a i srčiku as such.
Pocela je turistička sezona i lov na jelene!?! Cekamo SP u fudbalu a i u nogometu…!!! Počnimo nesto drugo, malo ohanite… a onda u jesen navalite!!! Mozda dobijemo Zagorje i Istru u zamjenu za hercegovanu??? Sve je moguće, Vange mi!?!! 🤗😳🥱🥱🥱
raspodjele delegata iz HNŽa u Dom naroda FBiH, kao teza 'viška prava Hrvata'. Delegati se ne određuju prema omjeru Hrvata i Bošnjaka unutar jedne županije, nego prema udjelu pojedinog naroda u toj županiji u odnosu na ukupan broj pripadnika toga naroda u Federaciji BiH. Upravo zato HNŽ daje najveći broj hrvatskih delegata (5), jer u toj županiji živi jedan od najvećih udjela ukupnog hrvatskog stanovništva Federacije. To nije dokaz 'viška prava' nego upravo suprotno, pokušaj osiguranja proporcionalne zastupljenosti konstitutivnih naroda na razini Federacije. Spominje Zahiragić netočne demografske brojke i brojke uposlenih Čapljine, Stoca i dr., no prešućuje stvarne brojke nebošnjaka u većinski bošnjačkim sredinama", nastavio je Raguž. Tu nije stao. "No, vrhunac i dio koji najbolje oslikava bošnjačku politiku, posebice najjače stranke, je kronična kratkoročna amnezija. Zaboravio Zahiragić da je Izetbegović javno priznao kako je odugovlačio razgovore u Neumu, kako ne bi došlo do dogovora. Kaže, nije istina, da će se ispričati. Pa evo snimke! Zahiragić je večeras učinio više za razumijevanje hrvatskog pitanja u BiH nego desetine hrvatskih političara posljednjih godina. Pokazao je kako izgleda politika koja jednakopravnost smatra problemom, a dominaciju demokracijom. Pokazao je kako najveći problem za BiH nisu oni koji traže jednakopravnost, nego oni koji jednakopravnost doživljavaju kao prepreku vlastitoj dominaciji. Večerašnji nastup to je ogolio do kraja. Zato, zovite ga češće!
Bravo zahiragicu Ljubim ti celo pametno Tako se razgovara pritajenim agresivno okupatorskim hinjama nema vise finjaka i nikada vise zrtva Ovdje su ugrozeni bosnjaci jer su oni samo , po korumpiranom pravosudju i obavjestajnim sluzbama ,kriminalan narod ostali su kriminalci po zakonu i njima se ne sudi U vlasti isto bosnjaka nema a i kad ih ima oni se ignorisu sto je sramno Pa eto toliko o ugrozenosti Djela i prasa govore vise od rijeci ko hoce da cuje tu vrstu govora koja je OČI gledna
Hahaha. Ja budale. (pozitivno). Ovog tipa ne podnosim jer je prost, nevaspitan, nekulturan, neobrazovan, mrzi Hrišćane/Kršćane, jednom rječju - sirovina. Ali za ovo sto je skresao u brk ovim lukavim Latinima što se nešto kofrče, a porijeklom su od Austrougarskih kočijaša i sobarica, skromno bih dodijelila nagradu Naj izjava Evrope za prvu polovinu Anno Domini MMXXVI. Hahaha.
Vanago intelektualac ka Ne jedi Bome si isti kao on sa tim rječnikom. Inteligentna osoba zna da 'spusti' na kulturan način.
U EU necete uci NIKADA, dok se i Zagreb sa tim ne slozi.... ka Da i ja tebi nesto kazem vepre, usred Sarajeva Zabole ga, a I mene usput. Eno Rumunija cvate otkako je član EU, ko Monako. A I Bugarska. Jes da u Rumuniji još ima sela bez elektrike I puteva, jes da su ceste van gradova neasfaltirane i njima voze konjske zaprege, ali Unija je to, brajko.
evo ja sam se rodio u sarajevu, ja sam s eborio za sarajevo, hajde *****e pokusaj me natjerati da govorim selam, pobit cu ti sve do petog koljena smece pogano potureceno, popisam ti se u tu vjeru od zlocinaca preuzetu, hebem i i dzamiju, i boga ******, natjeraj me smecaru podrumaski bas da vidim, hebem vam ***** poganu izdajnicku ******enu, smetlajri rat izgubi a glumite nesto ka 666 Hajde mudonja, kad imas tolika muda zatastaturom , identifikuj se ili bar ostavi adresu , pa da se nadjemo , da ti nesto objasnim.
Mozete ga vi samo poglabati *****adi turska, i niko vas vise nista pitati nece, bit ce treci kako god okrenes, ili id eraspad bih, ali islamsku unitarnu drzavu koju ce da vod eovakvi degenerici, *****ad nikada imati necete, ni za 1000g, osim da se lijepo kao tursko smece, izdajnici bosne govan od polunaroda ne pokupte u anadoliju kod familije ka Adi A UZP?
U vlasti participiramo na nivou države svega 33 posto i na nivou Federacije 50 posto", izjavio je Zahiragić. Pa toliko i treba da participirate po ustavu i fbih i bih, sta bi ti, da jednostrano mjenjate ustav? Problem je sto imate 2 clana predsjednistva, a hrvati nijednog i to nije po ustavu. Zaboravio si reci da je petric promjenio izborni zakon fbih pod bosnjackim pritiscima i da od tada birate hrvatima predstavnika. Prije toga nije bilo tako. I kao sto vidis, izborni zakon fbih se moze promjeniti bez promjene ustava, sto vi negirate, jer je tako promjenjen za vas. Ovako bi se samo vratio kakav je vec i bio. I da ste dobronamjerni ne bi ovo radili hrvatima sve ove godine. A hercegbosna nece nastati nego ce se vratiti, jer je fbih napravljena upravo od hercegbosne i vase rbih. Ako krsite vasingtonski sporazum onda se on raskida, sta tu nije jasno, bizonu lazljivi?
>>Zahiragić kaže ono što je istina a što se nekima neće svidjeti ... Današnja Hrvatska je plod uspješnih aktivnosti 7 (sedam) korpusa Armije BiH u kojoj su se borili i Hrvati i Srbi... Zamislite da je Armija BiH proglasila neutralnost, što ne smatram poželjnim, i oslobodila srbo*****čke snage da se usmjere ka zapadu i sjeveru... kolika bi danas Hrvatska bila...Nažalost, nacionalisti u Zg to ne žele da videpa bi da otkinu i dio BiH...e pa, neće da može ka Guest<< Je je, vi bosnje ste oslobodile hrvatsku i napravili njima drzavu, a da pri tome niste sebi oslobodili i napravili drzavu? To samo bliskoistocni mozak moze namastati. Nisu hrvati imali operacije bljesak i oluju kojima su to oslobodili i pritekli onda vama u pomoc, to su zapravo bile bosnjacke operacije "hamo copa pite" i "alah te nagradio", nakon kojih ste odlucili da velikodusno oslobodite hrvatsku a da niste oslobodili bosnu? Cudna je ta bliskoistocna logika i istina. Dokaz da trebate zajedno zivjeti sa palestincima u gazi.
>>Hare je dominirao. Čestitke! BTW, moj izbor nije SDA ka Robič<< Dominirao je u nekulturi i seljackom ponasanju kao pravi bosnjo, koji je navikao na to na pijaci itd.
Ovako pametovati, kako bi ga srbi pojeli argumentima, ne bi smio ni zucnuti. Ali dosao mahalac i klosar kod kulturnih zagrepcana, pa mu oni ne znaju vratiti. Nisu navikli na toliki nivo primitivizma i bezobrazluka. Dodji ckopi u beograd, da te zivog pojedu, ako smijes.
Rezeci agresivni podivljali pripadnik sda rezima iz pojasa gaze...edukovan po serijatskim dzihad iluzornim ubjedjenjima zlo lik ka PojasGaze
Harise, drugi put slobodno odjeni zelenu kravatu, nek crknu dušmani.
Harise, drugi put slobodno odjeni zelenu kravatu, nek crknu dušmani. ka Sarajka Što bi zelenu, kad je potomak crvenih, a također i kršćana, like you!
Haris gospodin u izlaganju uvjek je ovako real i dobar gdje god gostuje na TV .Sve što si im rekao je istina ,samo si ih jos trebao pitatati kako je u Zagrebu zastupljenost BOSNJAKA (MUSLIMANA )I JESULI ONI LEGITIMNI
Mora se dokazati Bakiru i Seb da je sposoban za neki bolji polozaj ,vlastiti interesi
Haris gospodin u izlaganju uvjek je ovako real i dobar gdje god gostuje na TV .Sve što si im rekao je istina ,samo si ih jos trebao pitatati kako je u Zagrebu zastupljenost BOSNJAKA (MUSLIMANA )I JESULI ONI LEGITIMNI ka Ljubica Hrvatska je nacionalna drzava hrvata, a bosnje su manjina. A bih nije nacionalna drzava bosnjaka, iako bi vi to htjeli i hrvati su u njoj konstitutivni, znas parmak.
A sta vam ga volusina riknu u sred zagreba
Prvi put da im neko ode na noge i kaze u oci kakvi su kreteni i nacio-fasisti!!!
vočića Zekonju, mashalala
Ovome tvrdoglavku treba kazati: Građanska (čitaj bošnjačka, unitarna) BiH neće nikada biti napravljena!
KADA VAM JE JEDAN ZAHIRAGIC UTJERAO MILOKLIZ DO BALCAKA:):):):)
>>Nije mi jasno u ime koga je ovaj debil otišao razgovarati. Vi sda krimosi ne možete ni u kom slučaju prestavljati bošnjački narod. ka ???????????<< PAPAK GLUPI! NIJE DOSAO DA RAZGOVARA SA SMECEM NEGO DA IM KAZE DA SU DJUBRAD:):):)
Samo Zahiragić smije javno iznijeti stav i istinu. Jeste li od nekog BiH političara čuli činjenicu da Srbija i Hrvatska nemaju dijasporu u BiH, da mi nismo njihovi narodi, da populacija BiH ima nadpolovično većinsku ilirskodinaroidnu haplo grupu (narod i to staroevropski), da nismo većinski slaveni, da podjela pasoša Srbije i Hrvatske građanima BiH ne daje pravo njihovog zastupanja i glasanja sa tim pasošima, da je BiH milenijsko multireligijsko društvo sa tradicijom, kulturom i jezikom, da nacije Kraljevine SHS/YU nisu konstituisale BiH jer je BiH bilo prije Berlinskog kongresa kad nije bilo SHS, ...
Moze biti da je ovo bake dogovorio sa cvokom ne zaboravite kako oni nabacuju loptu jedan drugom ali ipak nastup je vrijedan hvale ali sda nikad neće dobiti glas,Haris je dobar ali često se bavi politikanstvom sto mu ne sluzi na cast i umjesto da se uci časno baviti politikom on se ugleda na ove seljake koji su se uhvatili fotelja,a momak je školovan ali mora se zaokrenuti za 180 stepeni, a ima potencijala