Elmedin Konaković oštro na pressici: 'Na svakom metru koji smo otvarali pronašli smo kriminal'
/ Komentari (11)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Gdje su imena tih štosu napravili kriminal. Ponavljaš šuplju priču mjesecima. Sta ste uradili vi do sada?
***
Najveci kriminalac je ovaj majmun sve ste dali dodilj finansije kompletne upravi idirektnog cetvrtog delegata raspudjelu pdv koja ce nas kostati 500 miliona dok ne odete s clasti onda ce te kopati krompir na ugmanu u novim zatvoru ako ista ostane od drzave
Lijepe riječi su ukras!
Super, hajde sad redom tuzbe pa hapsenja.
Lijepe riječi su ukras!
***
Lijepe riječi su ukras!
E moj Dino, ti si produkt truhle Sda, i neka ih pljuješ i neka i oni tebe pljuju, važno je da Miletu po taman. A narod ,ko ima oci i zeli gledat njima, jasno mu je odavno kakva ste vi vrsta.
Ajde ako je istina SIPA nek ide provjeri i svakoga ko je krao u zatvor,ali sto ako nije istina nego vas trojica bacate pijesak gradjanima u oci ?
Čovjek o kriminalu prića dvije godine svaki dan. Trebalo ga je postaviti za glavnog tužitelja BIH a ne tužibabu iz ministarstva inostranih poslova.