Edin Forto upozorava: "Milijarda KM ne smije propasti - sporazume moramo ratificirati na proljeće"
/ Komentari (12)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Od te milijarde tvoje Hoćel Moći ostati i za cukun unuka
Ispada da je učinjena ogromna šteta paljenjem bagera i glupiranjem pred Hrvatima. Ali najvažnije od svega je da su oba zuba pokazana
***
Ispada da je učinjena ogromna šteta paljenjem bagera i glupiranjem pred Hrvatima. Ali najvažnije od svega je da su oba zuba pokazana ka Haha ....Misliš da su nešto naučili, te da su svatili da BiH nije samo njihova. Samo ustroj na temeljima dogovora tri konstitutivna naroda nas može izvući iz ovog blata . No mislim da političko Sarajevo još to nije svatilo, no možda je tako i bolje, .....
....Misliš da su nešto naučili, te da su svatili da BiH nije samo njihova. Samo ustroj na temeljima dogovora tri konstitutivna naroda nas može izvući iz ovog blata . No mislim da političko Sarajevo još to nije svatilo, no možda je tako i bolje, ..... ka Filozof
Rano je Foto u proljeće, najbolje da to usvojite krajem Septembra pred izbore da ima za kampanju.
Milijardica
Evo Slunte svakodnevnog za nešto reći na portalu, gdje mu je prijatelj Larsson kriminalac i pedofil. Slunto stručnjak za ko fol nešto. Nevjerovatno kakva mi srranja trpimo.
On bi nekih para iz EU pa da ih mahnu kao i prije da popune budžetske rupe ili da daju kao i obično svom Milokradu spasitelju i branitelju Hrišćanstva, tj. Karadžiću II u najavi.
Pishao u vjetar
Jel to milijarda na poklon il milijarda sa zaduzenjem drzavne imovine na poklon. Kad ovako zamjauce, coek bi rekao ubi se od brige, a o gleda kako da nas sve pokloni kako bi sjeo kraj stola zapadnih razvratnih elita da jede mrvice s poda.
....Misliš da su nešto naučili, te da su svatili da BiH nije samo njihova. Samo ustroj na temeljima dogovora tri konstitutivna naroda nas može izvući iz ovog blata . No mislim da političko Sarajevo još to nije svatilo, no možda je tako i bolje, ..... ka Filozof . 1)Iz razgovora o BiH isključiti Srbiju i Hrvatsku. Provode agresorsku neprijateljsku velikodržavnu politiku uništenja i podjele Bosne. 2)Zabraniti nacije nepostojeće Jugoslavije jer su one izvođači zločinačkih velikodržavnih projekata na terenu. Nisu iseljeništvo Srbije ni Hrvatske. 3)Ukinuti etnoteritorijalne podjele (entitete, kantone) jer su rezultat ratnih zločina, UZPa, progona, istrjebljenja i genocida. 3)Drzavi vrstiti iskonsko ime i naciju Bosansku. 4)Onemoguiti dvojno državljanstvo sa susjednim državama jer se koristi za rušenje suvereniteta i političkog integriteta Bosne.