Duraković o mogućem novom premijeru Velike Britanije: "Ko razumije Srebrenicu, razumije BiH"
/ Komentari (12)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
dobro se zivi na drzavnim jaslama
Pa jeste lj vi iole malo normalni?
Šta treba bolan durade Pitin i onaj mali Zelenski da postignu bolan miiiiir tamo?
Tri decenije nakon rata Bošnjo i dalje odbija da sarađuje sa Srbima i Hrvatima i pokušava na Help Baznija đenosajd da ugrabi šta uz pomoć stranaca. I onda se ibrete što je BiH sve manje i manje. Još nešto Ćamile, ne bi ja plaho insistirao da stranci razumiju Srebrenicu da sam na tvom mjestu. Zamisli počnu da prate razvoj događaja tamo od 1992 i saznaju za klanje srpskog dječaka, pa za Kravice, pa za ostala popaljena srpska sela. Da sam na tvom mjestu, ograničio bi razumjevanje Srebrenice samo na 11. jul. Van tog dana priča vam ne ide u prilog.
Dobro razumem LAŽ o Srebrenici
Ništa ne radiš 20 i kusur godina samo serxeš.
Tri decenije nakon rata Bošnjo i dalje odbija da sarađuje sa Srbima i Hrvatima i pokušava na Help Baznija đenosajd da ugrabi šta uz pomoć stranaca. I onda se ibrete što je BiH sve manje i manje. Još nešto Ćamile, ne bi ja plaho insistirao da stranci razumiju Srebrenicu da sam na tvom mjestu. Zamisli počnu da prate razvoj događaja tamo od 1992 i saznaju za klanje srpskog dječaka, pa za Kravice, pa za ostala popaljena srpska sela. Da sam na tvom mjestu, ograničio bi razumjevanje Srebrenice samo na 11. jul. Van tog dana priča vam ne ide u prilog. ka Susramlje
musli uvlakač škola okupatorima, posebno britima
Koga normalnog je uopće briga za tu Drebrenicu. Nebitna ko lanjski snijeg.
Pa jeste lj vi iole malo normalni? ka Paz sad : Ćamil o premijeru Velike Britanije tako je! ali lik, još od alije, zna šta radi; zna ono ko su glavne gazde iz chatham house, london
Kakav je bio Starmer *****a i *****k aminaju da novi bude podlac Fasista i neko ko ce Evropu da cepa Po Trampovim zeljama Mada sticem dojam da dobri ljudi Nisu dobro dosli mnogim zemljama Evrope To vidomo i na primjeru Njemacke Merrz je Super Covjek i Dobar poliricar ali narod fasisticki pogotovu oni iz istocne Evrope Koji Su bili pod Rusima i Nisu kao kod Nas *****a i *****k raskrstili sa fasistickom.prosloscu I oni danas biraju faaisticko nacisticki AFD Koji podrzava sve *****cke i *****ke Partije na Balkanu
Čamil vazi o UK sa svog budžetskog mindera.Naravno opet puna Srebrenice!!