Draško kao promjena vremena, podržao Dodikovu ideju: 'Visoki predstavnik je previše mijenjao Ustav'

/ Komentari (24)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Komšija

Pa ovom malom su Dodik i Vučić idoli. Od početka pokazuje simptome iste bolesti. Samo što bi on na njihovom mjestu bio još gori.

Bosanac

Visoki predstavnik je Ustav i jedini je koji TUMAČI Dejton. Samo se igrajte, ali prestanite lagati. To ne prolazi.

Hkvljblbčkbkbžkln

Visoki predstavnik kod bošnja suspenduje ustav na dan da odradi remont. Kod Srba je bolje da ne stavlja ruku, da mu je ne suspenduju ;)

Poštar Joca

H,ha,ha! Mislili muslimmenovi da se rješavanjem Dodika objedinjuje a ono trt Milojko ! BiH će možda biti cijela ali iz tri dijela!

***

***

***

***

Milivoje

Dragi naši studenti samo nastavite mirnim putem protiv robstva dosta je vise ovih siledzija koji su se osolili.Dole ugnjetaci i siledzije.Studenti na ulice

Robot

Lik ima završenu osnovnu školu i on bi pisao ustav nečega?

Komentator

Kad šuga zajaše

Tako je to

Kada nema reakcije,ohrabris se

***

***

***

***

***

***

Školjac!

Tipičan primjer jednog SREDNjOSKOLjCA,koji nije oblikovan kroz daljnju naobrazbu,ali izučava političke finte iz a*****skih radionica!

Serem ba li j a ma u usta

Svaki DAB

Ti imas skolu DRVOSEC LOPOV pa LAJES

Lik ima završenu osnovnu školu i on bi pisao ustav nečega? ka Robot PASJI OKOTE PASJE VERE

I napravi Bu Snjaka

ka Jahao PAS *****U

Kloc joca trta!

H,ha,ha! Mislili muslimmenovi da se rješavanjem Dodika objedinjuje a ono trt Milojko ! BiH će možda biti cijela ali iz tri dijela! ka Poštar Joca Smrdi posta ovog joca kloca,sada je začinio sa još jednim dodatkom”TRT”,fuuuuujjjjjjjjj,bas zaudara!

>TRTNEM ti IUSTA BALINKSA

Smrdi posta ovog joca kloca,sada je začinio sa još jednim dodatkom”TRT”,fuuuuujjjjjjjjj,bas zaudara! ka Kloc joca trta!

xyx

Umišljenom tipu je uvijek kokarda bila na srcu i proljev u mozgu.

Smrdljiva posta joca kloca!

ka >TRTNEM ti IUSTA *****KSA Da li još nešto učiš postonoso,jer nema razlike između životinje i čovjeka u tim fiziološkim radnjama????Osim bioloških radnji,napravite razliku između životinje i čovjeka !!!!!

Ko srbi

Priklanjaju se jačem ili bar za koga oni misle da je jači u tom momentu.

***

***

***

***

/ Najnovije