Dragan Čović nakon sjednice u Mostaru: "Nužno je relaksirati odnose Hrvata i Bošnjaka"

/ Komentari (23)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

***

***

***

***

Hahahahahaha

Ovo govori Vec 10 godina dok sa *****cima Na podjeli Bosne i Hercegovine Radi

Miki

Proklet bio ko tebe prihvati kao dio vlasti...toliko si zla nanio ovoj drzavi, to bosnjaci ne smiju zaboraviti

blabla

ti ces u zatvor nema relaksacije sa tobom kad dodju promjene pripremi prugasto odijelo

Rado bih se

relaksirao na gospođi , a maria bih pozvao da mi njiše jajca .

Laki je malo nervozan? Ajjdeeee?

Laki je malo nervozan? Ajjdeeee? krivonoga kandidatkinja za predsjedništvo mu krepala pa ga je to potreslo. --- relaksirat će LUČIĆ i tebe, i filipovićku , smrade udbaški, ćirilični. šta bi to ti "relaksirao"?!? evo ti "ka Sad je prilika", relaksiraj ovo bitango prevarantska: "Protjerat i zapalit hrvate do mora pa se onda izvinut ka Sad je prilika".

visocica1662

Relaksiram ti naze i cerku,a to sto si dogovorio sa izdajnikom izmetbegovicem i laktasenkom nece ti proci ni tebi ni njima.

***

***

Tito Titin

Kasno brajo, prekasno je za sve . Nikada vise . Eto ti Srba i Dodika pa se relaksirajte koliko hoćete

***

***

Dddd

MORE, AL KAD SUTNES DODU I TO ZAPRAVE, A NE-LINAFO...

opet hinjavac

ssprema neko zlo

Nadimak

He bem li ti staru lopovsku cet nik

Europejac ide u Vojkovice zbog krivotvorenih

I nepolozenih ispita 2 predmeta kod prof.Mesihovica,pa 29 miliona neplaćenih drzavi u aferi Lijanović,pa negiranje genocida u Srebrenici ,pa Kabiri Aluminij,pa napad na dejtonski ludjacki ustav........itd...

Europejac ide u Vojkovice

A Bičakčić i Bake dolaze za njim

Nagib Glibota

Bošnjaci i Hrvati su relaksirani, moždsamo političari nisu? Pa relaksirajte se...s 2-3 piva, ako ne ide drugačije. :)

Ovo pseto

Ljubavo ****o skačka od jednih do drugih .Ko mu ponudi lizalicu.Čas sa *****cima ,kad se bliže izbori onda ljigo se uvlači bošnjacima samo da bi dobio izbore.Maaaarš džukeli i di i čuvaj kako kažes r.s. genocidnu

Xyz

Ti I jesi nuznik za nuzdu obavit ti po glavi smradu uzp...SIKTER marvo MARS

SFR JUGOSLAVIJA

MORE, AL KAD SUTNES DODU I TO ZAPRAVE, A NE-LINAFO... ka Dddd vi ste islamisti VASa islamska zajednica odluke donosi da relaksira odnose sa islamistima

SFR JUGOSLAVIJA

Kasno brajo, prekasno je za sve . Nikada vise . Eto ti Srba i Dodika pa se relaksirajte koliko hoćete ka Tito Titin ................TI NEMOZES BITI TITO TITIN ZATO STO STE VI muslimani islamistti sa alijom islamistom osmanlijom UBILI TITOVU DRZAVU UBILI BI i TITA VI STE OSMANLIJE OKUPATORI NISTE HTJELI BITI JUGOSLOVENI volite vise da ste Osmanlije potgurice vi ste islamisti mrzite sve tjerate hrvate da mrze srbe vi ste uvijek za podjele i mrznju i rat

***

***

Lazljivi tvore

Danas to pricas a radije bi dreteljisao sve bosbje,sanjaj ne kosta nista,prevrtaneru prcija te divlji genicidni vepar tvoj buraz

/ Najnovije