Dodikova podrška: DNS i NPS pozivaju zvaničnike iz RS-a da napuste institucije BiH
/ Komentari (15)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Vi niste normalni! Sta je vama ljudi? Vi ste totalno odvojeni od realnosti. Sve vas treba ghoovnjivom motikom pocerat. Znaci, ja sada trebam da napustim posao, da ne primim platu jer ucestvujem da blokiram nesto sto je vama k...milo! Treba da kasnim ratu kredita, da mi banka uzme kucu i imanje jer je pod hipotekom jer necu moci vracat, i da mi dete ostane bez uplate skole u septembru i da odustane od fakulteta i pocne raditi za minimalac patriotski. To trebamo? Da godinama sto sticem posteno, sve izgubim kako bi se vi punih dzepova inatili i naduravali i onda opet sjeli za stol i rastalili se? To trebamo? Da zena i ja, za vase izivljavanje i maltretiranje napustimo poslove i ostanemo bez svega? Jeste li vi normalni pleme vam j...? Sve je poskupilo, jedva kraj s krajem sklapamo, kredite vracamo, borimo se iz petnih zila...i sad kao ostavi sve i pomagaj onom ko ne zna sta ce od besnih glista i para na racunima ne zna im se broj. De ti prvi podnesi ostavke na sve i pozatvaraj racune a sve imovine i novaca podeli narodu, pokazi patriotizam na svom primeru. Sve ti j...nama si nasao apelovat da se zrtvujemo za ideale, bez svega da ostanemo. Puuu
odbacile presudu. hocemo li i mi? kad dodje prekrsajni nalog da ga pobucam, da kazem antibosnjacki radar i da to ne priznam hahahaha. vidite li vi iz 13. vijeka iz sumske da ste nenormalni? budale? smece? otpad?
Treba vas izbaciti iz institucija i zabraniti ulazak u sarajevo mamu vam fasisticku.
Sada je Banjac Nešić i drugi kriminalci na redu za svoj ogromni kriminal a njihov poziv je novi napad na BiH što je novo krivično djelo.
***
***
***
Narko diler je pravi da poziva nekog,umjesto da je u zatvoru on poziva na puc. Samo u šumskoj ovo moze
***
A valjali su vam stranci kad su vam doveli to krme Dodika!!! Tad su vam stranci bili prijatni i potrebni. ****
opet ovi lopovi, kapitalisti i pljačkaši sopstvenog naroda pozivaju hajmo reći sirotinju koja radi pošteno za plate , da sve batale i pruže njima podršku, hahahhaha,koliko dalabu moraš biti
***
I POZOVI RAMU DA ZAVEDE RED!
***
Odlicno , samo povedite i sve zaposlene iz rs-a sa sobom u rs i tamo ih zaposlite .