Dodik u neizvjesnosti: Sud BiH još nije odlučio o njegovom zahtjevu za zamjenu zatvorske kazne
/ Komentari (18)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Zatvor neka tamo trune.
izgleda zabrinuto
>>Zatvor neka tamo trune. ka Nemila
Odbijte ga. Neka ide u zatvor kao što su mnogi bošnjački političari otišli.
***
NE MOŽE OTKUPITI KAZNU JER JE OSUDJEN ZA DJELO PROTIV RUŠENJA BIH I ZA TO SE NE MOŽE ISKUPITI
PA DA MU REBNU DVIJE GODINE! KOJI KRKAN! SA KAKVIM BUDALOM JA ZIVIM U ISTOJ DRZAVI! RAZGULI GRMALJU! IMAS KRALJEVO A IMAS I VALJEVO!
Kakva zamjena za novac krkan mora odslužit pravomočnu presudu i to među ako ima takvih u zatvoru đihadistima i da ga za godinu zatvora uče vjeri i karaju dvaput dnevno.
***
***
Lijepe riječi su ukras!
***
On nece mirno otici…
***
***
***
***
Čim si H ili S, odmah AI cenzura. Građanska na djelu.