Dodik ne odustaje od Palate predsjednika RS: Ugostio brata Benjamina Netanyahua

/ Komentari (26)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Razmjenjuju

Taktiku Kako treba sa muslimanima

Zlo ima brata

zaista ogavno

Bravo za cara Milorada

Bravo

Nejla

Cega se pametan stidi budala se ponosi

Izgleda da Izraelci i Srbi

znaju kako je *** teroriste muslimane

Mogu misliti...

Kako se retardirano osjećaju oni praznoglavi đikani što su napustili radna mjesta u službama države BiH kada je negirao institucije a sada ih ponovo priznaje i poštuje ! Mora da su im rogovi na praznim glavama izrasli ! Ee đikani đikani...

Za tebe su djeca, bebe, novorođenčad...

znaju kako je tamaniti teroriste muslimane ka Izgleda da Izraelci i Srbi starci, žene, invalidi, gladni ljudi teroristi ?? Umjesto mozga fekalije su ti u lobanji ??

Ivan

***

Nejla

Cega se pametan stidi budala se ponosi ka Nejla ovi sto dislajk pucaju mozda u Tel Aviv da se zaposle

Ovca

Zlatna kokoš

Ajoooooj

I kad Dodik umre, bojat ćete ga se. Bojat ćete ga se dok mu se ime spominje.

Ima li ko iznenadjen ????

I kad bi sami djavonja dosao ne bi se iznenadila Ovaj bh.narod zamorce jeste bio i ostao Dokle ? Pa dok bude vjerovao bjelosvjetskoj gamadi i dok bude cekao nekog vanzemaljca da dodje da ga spasi od ove polupismene siledzijske ogradjene gamadi

***

***

Da mu taj satana

**** kosti njegovih truhlih najmilijih u paklu a naričitonjegovog truhlih taje.Gdje su vlasti zašto smeće puštaju u našu Državu da ulazi kako ko hoće

A mi muslimani

znaju kako je *** teroriste muslimane ka Izgleda da Izraelci i Srbi Ti ****no djecu truhlu i krepanu u sanducima .Biti musliman znači biti čovjek pripadati ljudskoj rasi.Biti srbin i židov čifut znači biti demon i neljudska rasa poganog pasa .Ah da hvala vam što ste ih istri****li sa Hitlerom iz naše Države

vrijeme je da ga sada reis emeritus hižislavus,

reis ajatolah kahva, lažni begović-sebkin malehni, munira, srbijanski cigo suljagić, krug 99 izlapljelih janjičara, bećir, sejdo i zloglumdžija-fajnli osunećeni prime u bratsku posjetu. ne zaboravite ni našeg dragog amira. preziva se kabiri. unaprijed hvala.

Jass

Definitivno vecina nasih pravoslavnih bosanaca zivi na jeftinim igrarijama! Lopov burle nosao danima Trampovu kapu, pa mu Tramp vikno! Sada ugoscava brata ratnog zlocinca! I sta ce dobiti poslije izbora u Izraelu? Ne smijem ni reci sta. Tuzno, jadno, primitivno, krkanski...

Nekad bi se zapito

***

Evo u recenici historije, mentaliteta i karaktera

Bravo ka Bravo za cara Milorada Vlaskog roda. Nit morala, nit pravde, nit milosti, nit obraza, nit ljudskosti. Samo korist i sebicnost.

Bosna Bosancima

Poruka iz Beograda upućena Hitleru — u kojoj se javlja da je „jevrejsko pitanje rešeno“ — poslana je krajе 1942. godine, tačnije u avgustu 1942. Radi se o izvještaju koji je u ime Uprave policije u Beogradu i Specijalne policije za Jevreje poslao Emanuel Schäfer, šef njemačke policije sigurnosti i službe bezbjednosti (Sicherheitsdienst, SD) u Srbiji. U izvještaju upućenom u Berlin, Schäfer je naveo: „Srbija je jedina zemlja u kojoj je jevrejsko pitanje i pitanje cigana rešeno.“ Originalno na njemačkom: „Serbien ist das einzige Land, in dem die Judenfrage und Zigeunerfrage gelöst ist.“ Taj izvještaj je poslan Heinrichu Himmleru i proslijeđen Hitlerovom kabinetu, što je kasnije u historiografiji označeno kao trenutak kada je Beograd obavijestio Berlin da je Srbija „Judenfrei“ (oslobođena Jevreja). U tom trenutku, gotovo svi Jevreji iz Srbije — oko 90% (više od 14.000 ljudi) — već su bili ubijeni, najčešće u logoru Sajmište (Judenlager Semlin) pomoću pokretnih gasnih kamiona („dušegupki“) koje je poslala njemačka komanda iz Berlina. Dakle, avgust 1942. je mjesec kada je politički i okupacioni Beograd obavijestio nacistički vrh da je „jevrejsko pitanje rešeno“.

Đes’ lopov?

ka 1 Srbin=100 bosnjaka On skuplja bjelosvjetsku olos, jer sam nije sposoban za bilo šta bijednik; opasan je jer skuplja fašiste oko sebe, pravi smutnju, plaća enormno samo da bi sačuvao svoju imperiju! Takvi i iz takvih razloga spremni su na sve!

Krme iz teherana cionisticko ko pile

SRBI su prvaci EVROPE u holokaustu Hitler je nagradio NEDIĆA i SPC VELIMIROVIC poveljom i križom za "Srbija.juden FREI "

Samo ga pitaj

Koliko ima jevreja u genocidnoj tvorevini , sve će ti biti jasno.

kabiri mi je rekao da ne idem štakor-žohar kasabu

tamo izraelske pasoše bacaju u smeće i najveći su antisemiti i obožavatelji holokausta na dunjaluku. ffffuuuujjjjj!

Normalno

tamo izraelske pasoše bacaju u smeće i najveći su antisemiti i obožavatelji holokausta na dunjaluku. ffffuuuujjjjj! ka kabiri mi je rekao da ne idem štakor-žohar kasabu treba kod Paveličevih potomaka

Derim

tamo izraelske pasoše bacaju u smeće i najveći su antisemiti i obožavatelji holokausta na dunjaluku. ffffuuuujjjjj! ka kabiri mi je rekao da ne idem štakor-žohar kasabu E je bo ti kabiri sve zenske clanove obitelji , a i muske .

/ Najnovije