Dodik (opet) komentirao razgovor sa Izetbegovićem: "Nisam bio nervozan"

/ Komentari (12)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Ask

Učinite uslugu ovom napaćenom narodu, uzmite štapove i zajedno na pecanje , penzija rahat svi.

***

***

Nabijem vas na Homera obojicu..

..stim sto si ti jos zasluzio i dvije iza tih usiju..

Guest

SVE TROJICU VAS (TEBE, ČOVIĆA I BAKIRA) SA NAJBLIZIM SARADNICIMA ODMAH U ZATVOR I BOSNA I HERCEGOVINA ĆE POSTAT ŠVAJCARSKA ! TRAG ZA VAMA SVIMA SMRDI NA KRIMINAL. NAROD GLADUJE ALI I DQLJE PADA NA VAŠE VJERSKO-NACIONALISTIČKE PRIMITIVNE FORE ... DOSTA VAS JE ...

CXC

Dodiku idiote danas je praznik sporta idi i navijaj za BiH.

***

***

Guest

Hoce li ovom srpskom krmetu vec jednom srce stati??? Svaki takav Srbin mrtav, je dobar Srbin!!! ☠️☠️💀💀😉😉😁😁😁🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻

Nistavila..

Obojica su veliko nista sa ovim samo dizu tenzije pred izbore a ljudi trpe pritisak veliki sa obje strane nikome nije prijatno niti se dobro osjecamo zbog ovi monstruma koji obmanjuju citav svijet jadno samo sto je dozvolila Evropa , Amerika da ova dva dinosaurusa naprave ponovno zlo ..

Kad Mu vidim facu i njemu i ostalima oko njega

Shvatam zasto mu je deda poslao Adolfu Poruku da je jevrejsko pitanje u Srbiji rijeseno Nisam To mogao da primjetim jer Su me *****ko *****cki Fasisti Bili zaslijepili Bratstvom i jedinstvom i pjesmom Druze Tito Mi ti se kunemo

AJDE

NE SERII KLOŠARU VLAŠKI

Ovo admin ne briše

>>Hoce li ovom srpskom krmetu vec jednom srce stati??? Svaki takav Srbin mrtav, je dobar Srbin!!! ☠️☠️💀💀😉😉😁😁😁🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻 ka Guest<< ali probaj pomenuti nešto oko paljevine Vijećnice - odmah se briše. Ko da mu je babo uzeo pare da je zapali za novinarku koja napravi karijeru na ratu. Vazda mala na pravo mijesto, zna gdje pada hagresorska granata prije no hagresor.

Xyz

Dodo je super poznat po istini...SIKTER marvo MARS

/ Najnovije