Dizdar posjetio povratnike u Zvorniku: "Ovdje smo na granici BiH, nećemo tolerisati zastrašivanje"

/ Komentari (17)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Nisam čuo za ovo ministarsvo

Ministarstvo unutrašnjih poslova manjeg bosanskohercegovačkog entiteta

TREBA TO ZAKONSKI UTEGNUTI

A IGREDNIKE I NELEGALNO I NELEGITIMNO PONAŠANJE POLICIJE U ZVORNIKU SANKCIONISATI I POHAPSITI SLUŽBENIKE POLICIJE

Ratko Mladic

Nema p o t u te sta da trazi u Republici SRBSKOJ

Dragi moji ljudovi:

Ja sam Ralle. Papak sam. Nekad sam ja bio Mostar, Gh, Panzer, a zatim Ralle, Haha, Adi, xxx, Cvijet, Turbodizelaš, Kanader, Hamaslija i ko zna više ko nisam sa svojim retardiranim imenima. Takođe sam, pored toga što sam papak i Hrvat. Mislim, želim da jesam. Ali nažalost nisam. Imam putovnicu, domovnicu, rodovnicu, mudovnicu i sve ostale ice, ali Hrvati iz Hrvatske nas ne vole. Ne znam ni sam zašto. Vjerovatno zato što smo mi pokvareni, zli, primitivni kreteni od kakvih ustvari i potiče svo ovo zlo u kojem živimo posljednjih 40 godina. Zbog toga, a i zbog urođene i od mojih degeneričnih roditelja zadojene mržnje prema drugome i drugačijem ja želim entitet. Nažalost, ne daju mi. Ja već godinama ovdje pljujem, balegam i brabonjam po ovim komentarima misleći da me nikad neće otkriti i tu svoju priprčinsku mržnju demonstriram na po 240 komentara dnevno ovdje. Jer sam kokuz, nezaposlen i nesretan. Sve zbog tog entiteta. Ali džaba, nemam ga i neću ga imati. Ovi komentari su mi sve. Još dok me naš mjesni popo pričešćavao svakog jutra i svake nedjelje na misli kad mi metne hostiju u žvalje a dole mi ga složi u sfinktere ja to želim. Ali, muslimani mi ne daju to. I zato ću nastaviti i dalje da brabonjam ovdje, mrzim i krepavam od muke. Ali vas molim, dragi moji ljudovi, dajte mi otaj entitet. Molim vas eto. Eto.

Jer ja, Ralle, ZNAM to ....

I naravno, zaboravio sam napomenuti da postoji Bog za nas Hrvate i on se zove Isus, inače je on i Otac i Sveti Duh, a postoji još jedan za muslimane i on je Allah. On je naš muslimanski Bog i niži je on Bog od Isusa, visok je samo 174cm dok je Isus visok 190cm. Samim tim je naš Bog ono veći Bog i on će nami dat otaj entitet da mi imademo. Inače imamo putovnice, rodovnice, domovnice, brabonjovnice i sve ostale ICE, još nam samo otaj entitet fali ali izgleda da nam ovi muslimani i islamski ekstremisti i teroristi to ne daju. Eh sad .....more bit da nam ovaj Izborni novi zakon to obezbijedi pa ćemo mi imat to. A ako ne, bogami ćemo mi sve plakati i kmečati i skamikat dok nam ne dadnu, tj on, otaj naš Bog Isus. Biće nami Treći najveći. Al salgijaš in the pakaš.

Kad te ODZA NAGUZI zoves se Muhamed

Ja sam Ralle. Papak sam. Nekad sam ja bio Mostar, Gh, Panzer, a zatim Ralle, Haha, Adi, xxx, Cvijet, Turbodizelaš, Kanader, Hamaslija i ko zna više ko nisam sa svojim retardiranim imenima. Takođe sam, pored toga što sam papak i Hrvat. Mislim, želim da jesam. Ali nažalost nisam. Imam putovnicu, domovnicu, rodovnicu, mudovnicu i sve ostale ice, ali Hrvati iz Hrvatske nas ne vole. Ne znam ni sam zašto. Vjerovatno zato što smo mi pokvareni, zli, primitivni kreteni od kakvih ustvari i potiče svo ovo zlo u kojem živimo posljednjih 40 godina. Zbog toga, a i zbog urođene i od mojih degeneričnih roditelja zadojene mržnje prema drugome i drugačijem ja želim entitet. Nažalost, ne daju mi. Ja već godinama ovdje pljujem, balegam i brabonjam po ovim komentarima misleći da me nikad neće otkriti i tu svoju priprčinsku mržnju demonstriram na po 240 komentara dnevno ovdje. Jer sam kokuz, nezaposlen i nesretan. Sve zbog tog entiteta. Ali džaba, nemam ga i neću ga imati. Ovi komentari su mi sve. Još dok me naš mjesni popo pričešćavao svakog jutra i svake nedjelje na misli kad mi metne hostiju u žvalje a dole mi ga složi u sfinktere ja to želim. Ali, muslimani mi ne daju to. I zato ću nastaviti i dalje da brabonjam ovdje, mrzim i krepavam od muke. Ali vas molim, dragi moji ljudovi, dajte mi otaj entitet. Molim vas eto. Eto. ka Dragi moji ljudovi:

Derim

Jesi otisao FBIH ministre i kod drugih naroda da im kazes da ne biti zastrašivanja

Muslimani koriste svoju reprezentaciju

da pod nazivom “bih” bude kao nacionalna i sl. To je vasa reprezentacija iz fbih i neka vam je sa srecom. Provokacije nece proci pa je bolje za sve da uzivate u utakmicama a ne da slusate hodje i prrovocirate

Vrdoljak

da pod nazivom “bih” bude kao nacionalna i sl. To je vasa reprezentacija iz fbih i neka vam je sa srecom. Provokacije nece proci pa je bolje za sve da uzivate u utakmicama a ne da slusate hodje i prrovocirate ka Muslimani koriste svoju reprezentaciju mi NEMAMO NISTA s bosnjacima

Bgd

Kakva provokacija!!!???? Milorade sta se ovo desava??? U sred Srpskog Zvornika tebi musliman preti??? Auuu....

Kad shvatite činjenice sve će biti jasno!

Ne postoje u BiH nikakvi narodi srbi i hrvati. Kaže genetika. Nadpolovično smo staroevropski ilirskodinaroidni narod. Srbija ni Hrvatska nemaju neku dijsporu u BiH, da bi to bili njihovi narodi. Znamo koje su to etničke grupe (Škutori, Vlasi, Cincari, ..) Na popisima stnovništva BiH, koji se provode od Osmanlija, nema srba ni hrvata, sve do XX vijeka, zapravo do formiranja nacija novotvorene Krljevine SHS. Nacije Jugoslavije su kod velikodržavnih projekata. Nije BiH višenacionalna država. Puno je starija od Jugoslavije. A Juge više nema. Njene nacije su opasni okov BiH. Treba ih u Bosni ukinuti radi trajnog mira!

Stalno isto, na silu guraju “domovinu svih nas”

nikada nece biti “nasa” domovina ma koliko se trudili da to namecete. Cak i kroz fudbal i uspjeh bosnjacke repke vecina muslimana to zloupotrebljava sa pokusajima provokacia kroz Republiku Srpsku. Zasto ne znate slaviti bez politike i guranja “bosne” koja ne zivi na 2/3 teritorije dejtonske BiH?

Radi li iko išta ili samo nešto obilježavate

slavite kukate zapomažete,žalite se na nekog,protestujete,pa dosta vas je više

Tu pamet ti ODZA KURCEM UTERO

Ne postoje u BiH nikakvi narodi srbi i hrvati. Kaže genetika. Nadpolovično smo staroevropski ilirskodinaroidni narod. Srbija ni Hrvatska nemaju neku dijsporu u BiH, da bi to bili njihovi narodi. Znamo koje su to etničke grupe (Škutori, Vlasi, Cincari, ..) Na popisima stnovništva BiH, koji se provode od Osmanlija, nema srba ni hrvata, sve do XX vijeka, zapravo do formiranja nacija novotvorene Krljevine SHS. Nacije Jugoslavije su kod velikodržavnih projekata. Nije BiH višenacionalna država. Puno je starija od Jugoslavije. A Juge više nema. Njene nacije su opasni okov BiH. Treba ih u Bosni ukinuti radi trajnog mira! ka Kad shvatite činjenice sve će biti jasno! TU PAMET TI ODZA KU R C E M UTERO BA L I JO

RJEŠENJE BALKANSKE KRIZE

Dijagnoza donosi i rješenje @Isključiti Srbiju i Hrvatsku iz pregovora o BiH jer Jugoslovenski srbi i hrvati nisu dijaspora ni narodi Srbije ni Hrvatske. @Zabraniti dvojna državljanstva sa Srbijom i Hrvatskom. @Primjeniti presude međunarodnih sudova i ESLjP @Izbaciti etnoteritorijalne podjele u BiH. One su dio velikodržavnih projekata i zasnovane na zločinima, pogromu, progonu i genocidu. @Ukinuti Jugoslovenske nacije kao konstituente u BiH. Nije Bosna višenacionalna država. @Vratiti Bosansku naciju. Eto trajnog mira, prosperiteta, stabilnosti, puta Bosne u EU i NATO

Izjava

Nema p o t u te sta da trazi u Republici SRBSKOJ ka Ratko Mladic . Svjestan si u kojoj septici živiš i šta ste debelo zadužili. Nisi svjestan šta vas čeka.

Niko tebi ništa ne gura fašisto glupi

nikada nece biti “nasa” domovina ma koliko se trudili da to namecete. Cak i kroz fudbal i uspjeh bosnjacke repke vecina muslimana to zloupotrebljava sa pokusajima provokacia kroz Republiku Srpsku. Zasto ne znate slaviti bez politike i guranja “bosne” koja ne zivi na 2/3 teritorije dejtonske BiH? ka Stalno isto, na silu guraju “domovinu svih nas” ***Čitaj glupane, ako ništa čitaj. U kojoj zemlji živiš, kako se ta zemlja zove i šta je ENTITET koji nema NIŠTA (suverenitet, novac, tablice, putne isprave itd) a šta je DRŽAVA, ma kakva bila. Jer je takva kakva je zahvaljujući glupacima poput tebe koji je 40 godina opstruiraju i mrze, a moraju živjet u njoj! Niko bolan VAS ne želi u njoj i mržnja je obostrana, ali teritorij je Država i kome se god ne sviđa sretan mu put u one zemlje čijim se identitetom lažno predstavlja. A VAS, takve kao ti, niko ne želi i ne želi ništa imati S VAMA. Ima ovdje i normalnog svijeta, evidentno je. Više nego vas zadojenih mrziteljskih glupaka.

/ Najnovije