Dijaspora i izbori: Duraković upozorio da nije problem slab odziv, nego neosnovano odbijanje prijava

/ Komentari (11)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Sarajlija

Treba zabraniti dezerterima, i izdajnicima da glasaju, vrati se zivi ivdje i glasaj, a ne ti meni biras nekoga dok ti ceskas jaja po njemackoj, i danskoj, nezsmije se dozvoliti izdajnicima uplitanje u politiku tamo odakle su ponjegli

Problem je Ćamile

što naroda u Podrinju nema. Što ne otjeraše Srbi, otjerašte ti i ekipa kradući i crno ispod nokta.

Ova trojka ustaša i cetnik

Rade super posao Tako da su napravili da Bošnjak nece ni Izaći na izbore jer je stanje u zemlji Užasno Dok će *****a i *****k da mobilisu svoje Kao Adolf 1936 kada je 98.5% Svaba Izašli na izbore

Ona neka

Durakovicu moze li sta argumentovano i transparentno da se odradi Vjerujem da postoji i to jer nasim digitalnim sistem manipulise chifutar Znaci zemlja nema veze sa digitalizacijom Ne zato sto nema IT strucnjaka vec zato sto se i tu radi sabotaza Mediji su dio te sabotaze jer uopste ne pozivaju istinske IT strucnjake vec podobne ispolitizirane (citaj chifutarski izlobirane odnosno placene)kvazistrucnjake.mi smo u getu malo vecem jos od feb.prosle godine odnosno mozda cak i od prethodnih izbora ,obruc se naravno steze i dalje kuhaju ovaj narod vrlo umjereno Narod dozvoljava ne osjeca bleji Al evo imate dovoljno vremena da analizirate istrazite i konacno , jednu vece nekad u osam uvece, obratite se naciji i kazete istinu Ko , zasto , zbog cega i kako sabotira SVE u ovoj zemlji Mislim sve narode bh.naciju sabotira da bude svoja Da vidimo sta tada radi pravosudje kako slijedi zakone kad su u pitanju fasisti i dajte vec jednom da prodisemo !!! Digitalizacije nema bez zastite podataka.pod zastitom treba da se podrazumjeva zabrana ulaska u nas sistem van teritorije bih evo lajik sam al i tu mislim moramo imati lozinke i sve ostale alate kojima stitimo drzavu naciju podatke imovinu ekonomiju od svega loseg sto dolazi sa tom tehnokratijom I konacno vidjeli smo kako se ubija digitalnim sistemom a i ostalim stvarima koje nisu ni hladno ni vatreno oruzje Il ce te cekati da prodju godisnji odmori a zlo nek jos vise naraste

Tooooo Ćamile

Konje

Nije Željka dzaba bila u Izraelu

Moj Durke sve se radi sihronizovano Beograd Zagreb banja luka ercegovina i mrzitelji islama Po svijetu zbijaju redove i uvećavaju bankovne račune jer *****a i *****k će platiti stotine miliona samo da lako je Radovan rekao Bosnu i Bošnjake odvede u nestanak Nas kao da i nema mi vise nismo ni na stolu Već pod stolom A možeš misliti sve to rade sa našim parama

O mačka ti piterina

>>Moj Durke sve se radi sihronizovano Beograd Zagreb banja luka ercegovina i mrzitelji islama Po svijetu zbijaju redove i uvećavaju bankovne račune jer *****a i *****k će platiti stotine miliona samo da lako je Radovan rekao Bosnu i Bošnjake odvede u nestanak Nas kao da i nema mi vise nismo ni na stolu Već pod stolom A možeš misliti sve to rade sa našim parama ka Nije Željka dzaba bila u Izraelu<<. . . Neće Srbin a ni Hrvat da kapituliraju pred tobom? Jel u tome problem? Samo polahko. Nije još ni počelo kako treba...

O mačka ti piterina

>>Moj Durke sve se radi sihronizovano Beograd Zagreb banja luka ercegovina i mrzitelji islama Po svijetu zbijaju redove i uvećavaju bankovne račune jer *****a i *****k će platiti stotine miliona samo da lako je Radovan rekao Bosnu i Bošnjake odvede u nestanak Nas kao da i nema mi vise nismo ni na stolu Već pod stolom A možeš misliti sve to rade sa našim parama ka Nije Željka dzaba bila u Izraelu<<.. . Proteklih par decenija svi su vidjeli kakvi ste i šta radite. Nema više nikog kome možete prodati šuplju priču o genocidu na kojoj ćete doživotno ispijati kahve i pućkati nargilu bez da išta radite... Kako god ste sijali-tako ćete žeti. Na tvom mjestu, ja ne bih dugo čekao. Anadolija je prostrana...

spaho

milina zivjeti na drzavnim jaslama

Ivan

Koji će nam k*, ionako će glasati za talibane, ili još gore za Dodika kako su ih instruirali. Druže, ne živiš ovde, ne plaćaš porez ovde, nema ni glasanja!

Ivan

Koji će nam k*, ionako će glasati za talibane, ili još gore za Dodika kako su ih instruirali. Druže, ne živiš ovde, ne plaćaš porez ovde, nema ni glasanja!

/ Najnovije