Denis Bećirović: Oružane snage BiH dokazale da služe svim građanima Bosne i Hercegovine
/ Komentari (4)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Stvarno komično. Da se sutra zapuca bilo bi ko 1990, svaka bi ptica svom jatu odletjela. Pa ne misli valjda da bi se Hrvati i Srbi borili za BiH ? Bilo bi isto - HVO, VRS i ABiH, da se ne lažemo
Ne bi se sigurno borili za jedinstvenu BiH nego samo za svoje teritorije, na kojima su već davno uspostavili svoju vlast. Pitanje je samo koliko svaka strana misli da im pripada zemlje BiH. Strane vojne snage bi imale istu ulogu kao UN prije 30 godina, drugim riječima - nikakvu.
Da se zarati, islamizirani Srbi bi protiv sebe imali 11 miliona hriscana. Medjutim, to ne bi za njih bio problem. Kao i ranije (zadnji put 1945) brzo bi promjenili uniforme i vratili se vjeri pradjedova.
Tacno Becirovicu svaka komponenta OS cistila na svom teritoriju.