Dačić i Vulin stigli u Banju Luku: Došli na obilježavanje Dana policije RS

/ Komentari (13)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Specijalac Janko

Bravo za Srbiju. Islamskim fundamentalistima is Sa se moraju pokazati zubi.

🧌🧌🧌

Pipin mali i Uške veliki prijehali da igraju kazačok!

Maša i Medzed

Dole je Ruska balerina

Vec je sve receno

U vezi fasista u ovoj zemlji Svaka normalna drzava (s obzirom da znamo na izjave ovih likova u vezi BIH su poznate i pticama na grani )bi im zabranila ulazak u zemlju Mi volimo fasiste jedva ih naime cekamo (jer smo suvereni i nezavisni samo na papiru )da bi imali ponovo razlog da kukamo medjunarodnoj zajednici umjesto da se s institucijama i diplomatijom obracunavamo s istom i vec jednom prekinemo to smradunjanje podrivanje ponizavanje i ismijavanje ovih bh.naroda Cisti mazohizam Bolest da !

Lada Niva

Bravo za Srbiju. Islamskim fundamentalistima is Sa se moraju pokazati zubi. ka Specijalac Janko evo tresemo se u Sarajevu a ti gledaj od čega ćeš živiti

Gost_Radio_Sarajeva

Ne može ništa da prođe bez Mister Beana.

🥳😂🤣🥵🤡

Ne može ništa da prođe bez Mister Beana. ka Gost_Radio_Sarajeva Pa treba malo napaćeni narod zabaviti, a Bin je bas nenadmašan, bolji od “mapetovaca” i od svih burlesknih likova ikad!

JOLE

A JESU LI SE SPUCALI KOKSOM ONAKO DOBRO I OVOM PACOVVU JANKU NAJMILIJE POZDRAVLJAM

Kreteni

NISTE NADLEZNI

Pogana paščad

Djecu vam ****no pogani i smrdljivu i vama i onima ko vas pustio da se ova pogan seta po našoj Državi .Djecu li vam ****no oni vašu truhlui prljavu i smrdljivu

Poštar Joca

Ne može ništa da prođe bez Mister Beana. ka Gost_Radio_Sarajeva Nisi u pravu to nije mister Bean nego je to Yoda

***

***

Srpkinja

***

/ Najnovije