Christian Schmidt na novom iftaru
![Christian Schmidt na novom iftaru](https://storage.radiosarajevo.ba/article/539582/871x540/christianschmidt-iftar-podvelezje-april2024-ps-x-ohrbih.jpg?v1711965474)
U nedjelju, 31. marta, visoki predstavnik u BiH Christian Schmidt je bio na iftaru u Podveležju.
Na iftaru su se okupili muftija mostarski Salem Dedović i njegovi saradnici, rukovodilac za vjerska pitanja Ilham Puce i predsjednik Izvršnog odbora Medžlisa IZ Mostar Džafer Alić.
Iftar, koji je tradicionalni obrok za prekid posta tokom ramazana, okupio je ključne figuru islamske zajednice u Mostaru, što je simbolično za promicanje zajedništva i međureligijskog dijaloga u regiji.
!["Nije se desilo": Srbijanski mediji ismijavaju Vučića zbog 'bajke o Dodiku'](https://storage.radiosarajevo.ba/article/579085/300x185/vucic_dodik_beograd_15nov.jpg?v1739721586)
"Nije se desilo": Srbijanski mediji ismijavaju Vučića zbog 'bajke o Dodiku'
Visoki predstavnik Schmidt zahvalio se na gostoprimstvu i interesantnom razgovoru.
Iftar u Podveležju sa muftijom mostarskim, Salemom Dedovićem i njegovim saradnicima, rukovodiocem za vjerska pitanja, Ilhamom Puceom i predsjednikom Izvršnog odbora Medžlisa IZ Mostar, Džaferom Alićem. VP Schmidt zahvalio je na gostoprimstvu i interesantnom razgovoru. pic.twitter.com/mQW9MoZUBo
— OHR BiH (@OHR_BiH) March 31, 2024
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.