Ćamil Duraković podnio krivičnu prijavu protiv ratnog zločinca
/ Komentari (4)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Spominje one idiote koji su ponižavali na spomen obilježja HVO-A
Spominje one idiote koji su ponižavali na spomen obilježja HVO-A ka Niko ne više matane kamenjarski, idi napoji i nahrani marvu, mani se lupetanja gluposti !
matane kamenjarski, idi napoji i nahrani marvu, mani se lupetanja gluposti ! ka Aloo.... Po tebi je uredu što su oni idioti radili na spomen obilježju HVO
Po tebi je uredu što su oni idioti radili na spomen obilježju HVO ka Čuj matane a šta su oni to točno radili pored spomenika ? Pogledaj dobro snimak, poslušaj također dobro što govore i onda napiši točno šta su uradili i rekli ? Ja sam ga nekoliko puta detaljno pregledao i preslušao pa ćemo moći diskutirati o činjenicama.