Brčko distrikt proglasio Dan žalosti 5. i 11. jula povodom godišnjica stradanja
/ Komentari (7)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Bravo Brčko neće niko radit 11 jula
5.juli ???? Dan žalosti za *****ke koji su 99 % povaljani na liniji?!? Zašto entitet rs ne razdvoji civilne žrtve od vojnih?.Zato što bi se pokazalo da oni guraju priču o."zločinu" nad srpskim vojnicima poginulim u pokušaju okupacije BiH. Većina poginulih su srpski bojovnici, a oni će o.tome radije šutati. Zato i imaju samo godišnjice "zločina nad ubijenim vojnicima i civilima". Sve upakovano zajedno da bi imali o čemu pričati u pokušaju relativiziranja i izjednačavanja.
Ајде,ајде,и ви сте у Поточарима сахрањивали погинуле војнике који су погинули у ,,колони,,за Тузлу.Они су били далеко од цивила,сукобљавали се са ВРС као легални војни циљ,па једна бригада је ишла испред а последња тј као заштитница колоне ишла је ваша бригада из Глогове под командом оног Ејуба,чини ми се. Он погинуо надомак ваше територије,ви га сахранили у рову,па 96.у Живиницама па 2005.у Поточарима као жртву тзв геноцида? Па како? Ал ништа чудно,ви желите своје,ми ћемо своје,после свако својим послом,од првог до првог ваља живити.
***
***
***
***