Bosanski franjevac: Čovićeva politika skoro uništila bh. Hrvate, Dodik oživljava njegove mokre snove

/ Komentari (24)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Bravo,

Bravo.

Boki

Tvrdim da Covic nije katolik!!!!

Hvalaujo

Da - vidim(o) kako su franjevci iz Bosne očuvali svoje "stado"...

Gost

UZPeovci ovo čekaju 30 godina,teško je propustiti priliku!

Ivo

...

Jeste. I Kulinu banu se cinilo da je bosna dobra.

Nisu jos jadni znali sta je kad holidejac pocne groadzanisat....

Bosna Srebrena

Ko izda p.z.a

SKORO JE ON UNISTIO I DODIKA

SA SVOJIM SLIKAVANJEM SA NJIM .OD KADA JE DODIK POSTAO ZLA BABUSKA OD KAD JE POCEO DA SE SLIKAVA SA COVICEM .......ode Dodik a ON COVIC ostade otici ce tako i drugi koji se slikavaju sa covicem.........srbi se otcjepljuju a hrvati nikada nepisu nigdje da se otcjepljuju iz bosne i ko je sada crna ovca ???????????

Uffff....

Ne mogu da vjerujem da su još nije obrušio roj dežurnih matana kamenjaraca da pljuje po ovom čovjeku da je izdajnik, da je Sejdo, da je prodana duša, da je daidža itd itd ! Naravno, haMaslija ga je već popljuvao ali njega ne računamo obzirom da on ima jaku dijagnosticiranu F šifru em je polaznik botovskog tečaja akademije cijenjenog gospodina krivoustog ćiriličara.

mogao bi i covic da progovori da otvori usta

covic nezna da govori dodik ga zastupa da li moze on COVIC da kaze da se otcjepljuje ili dijeli od federacie

***

***

xxx

...

Batman from Binježevo

Sad će se onaj seljački smrdo Ralle Panzer Adi Haha Hamaslija Kander (i metar drugih bolesnih nickova) oglasiti da napiše ili popljuje bilo koga odavde. Paćenički provincijski degenerik zadojen i odgojen na mržnji i zlu i iskompleksirani seljačić visi ovdje po 24 sata dnevno samo da bi izbacio iskompleksiranu balegu iz svoje retardirane lobanje. Ali, kad budeš čitao ovo šugo, znaj; TI i takvi jadovi kao TI ovdje na ovim prostorima generišete mržnju, primitivizam i zlo i zato, znaš KAD ćete dobiti taj vaš Izborni i Treći? E pa nikad jarane, NIKAD a možda ni TAD klošaru prculjanski. NIKAD.

***

...

***

...

Tufegdžić

...

Slijedi nastavak

orkestrirane propagande,nakon kratkog predaha

Haha

Slatko cmizdrenje vatikanskog zaposlenika. Ovako nije cmizdrio ni kad su ugasili franjevačku teologiju. Daidža sretno i selam

...

...

Učambarlić

Slatko cmizdrenje vatikanskog zaposlenika. Ovako nije cmizdrio ni kad su ugasili franjevačku teologiju. Daidža sretno i selam ka Haha _Ma kako god da okreneš, dobri moj Ralle Panzeru Kanaderu Adi Haha Turbodizelašu i ostalih milion nadimaka: Vi Izborni i Treći u BiH dobit nećete nikad. NIKAD, a možda ni tad. N I K A D !!!! Kmeči ti do 2090 i pljuj tu seljačku mržnju na kojoj si zadojen. Džaba.

...

...

haMaslija

***

miki

Ko izda Bosnu izdao je dušu svoju

Izvini drug...

Slatko cmizdrenje vatikanskog zaposlenika. Ovako nije cmizdrio ni kad su ugasili franjevačku teologiju. Daidža sretno i selam ka Haha Ja tek sad skontah da si ti Musliman a ne anamon ! Selam i tebi brate naš i dobro nam došao ! Byrum !

/ Najnovije