Bećirović u Višićima, prvi član Predsjedništva BiH koji je posjetio ovo povratničko mjesto
/ Komentari (3)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
oćete islameću bosnu? bosna je ***, *** ka jednonacionalno *** zelenih štetočina! Bogami si ti zaboravio da danas uzmes terapiju. Marsh stoko u tri p.m.
Bećire ponavljaj him. Ako im dovoljno puta ponoviš reći će da su ugroženi. Samo moraš biti ustrajan.
Bećire ponavljaj him. Ako im dovoljno puta ponoviš reći će da su ugroženi. Samo moraš biti ustrajan. ka Ugroženi Ne treba HiM ponavljati. Nisu oni uopće ugoženi. Oni su svoji na svome.Vaše pleme od 5% je ugroženo i na pragu nestanka.