Bećirović: Ne dozvolimo da se zbog zaštite interesa privilegiranih pojedinaca izazove katastrofa!

/ Komentari (7)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Haha

Rumeni sretan i tebi Ramazan. I također i tvom kolegi u predsjedništvu. Ovo ostalo neću komentirati jer je smiješno i budalaština

Xvccx

GOSP. BECIROVICU, NE DOZVOLITE DA PREDSJEDNIK FEDERACIJE I NJEGOVI JDU U BANJU LUKU DODIKU NA RAZGOVORE O BIH VEC TO TREBATE VI I KOMSIC JER DODIK HOCE DA POKAZE KAKO JE BIH SASTAVLJENA OD 2 ENTITETA A NE DA DRZAVA BIH IMA DVA ENTITETA . NE DOZVOLITE VEC OBAVIJESTITE SVE DRZAVE SVIJETA, EU I UN.

Brrrrrrrrr

Rumenietan i tebi Ramazan. I također i tvom kolegi u predsjedništvu. Ovo ostalo neću komentirati jer je smiješno i budalaština ka Haha U ime gospodina Bećirovića hvala ti na lijepim čestitkama. Hvala Bogu dragom na časti koju mu je ukazao da bude musliman. Sigurno se sjećaš kako je grozno biti mladi ministrant kojeg odvratni, pohlepni svećenik gotovo svaki dan sexualno zlostavlja. To je stvarno grozno. Slažeš li se?

Taj dan kad ste ubili srpskog svata u po bijela

Dana usred sarajeva i za koji niko nikada nije odgovarao, vi slavite kao praznik, sram i stid da vas bude. To je pravi dan zalosti za sve srbe. Mozete ga slaviti jos sljedece godine, jer se nakon toga bih i definitivno raspada.

OBAVIJESTITE SVE DRZAVE SVIJETA, EU I UN

GOSP. BECIROVICU, ka Xvccx on je kao zeleni, mahalski direktor svemira već obavijestio i cijeli poznati svemir, uključujući klingonce, mr.spocka i Borgovce. Svi su rekli doći u posjetu za ramazan.

Smreka

Jel me vara osjećaj ili se ovdje spremaju otvorena pisma. Kad im ga rumeni zabiberi. I to svakom pojedinačno jedno za Dodika, za Međunarodnu zajednicu, shmita, jedno za ljude dobre volje...hej hej...

Sarajlija

Mislis na vepra niksica kojinje pokrao pola pomoci penzionerima, a sebi digao platu, koji gura kriminalni zakon po kojem se vrsi obracun povecanja penzija takav fasisticki zakon nemaju niti jedna drzava u regiji, cak ni rs samo ovo smece unkojem turska ****a vladaju, nacisti su za vas muslimane humanitarni radnici

/ Najnovije