Bakir Izetbegović susreo se s Milom Đukanovićem
/ Komentari (11)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Ma bravo, da razmjene iskustva ovaj iz trezora, a ovaj iz CG mafije, pa da se lijepo podijele...
hahaah sreća pa ste obojica na političkom i društvenom smetlišti, al biće i zatvora za ove lopove
i jedan i drugi
sta je ovaj afterchetnic posao o rahmetli babi i o muslimanima za vrijeme Slobe.
Ma bravo, da razmjene iskustva ovaj iz trezora, a ovaj iz CG mafije, pa da se lijepo podijele... ka Erdo A da jadan šta im fali
Bravo Bakire! Bravo SDA!
Bio je komunist, pa Miloševićev saradnik, potom vođa nezavisne Crne Gore i uzdanik ruskog kapitala, pa je poveo zemlju u NATO i onda su ga srusili nakon 39 godina raznih funkcija. I danas ovaj gradjanin vodi glavnu rijec kod osvještenih Crnogoraca. Vještim izbornim trikovima, gradjanin Milo je uz glasove Albanaca i Muslimana, postavio Crnu Goru kao mafijaško carstvo koje niko ne može ili neće da dokaže. Napad na Ravno i Dubrovnik, bošnjački i hrvatski političari, uz strahovit pritisak Njemačke i Engleske, su sveli na minimum. Diktator bez premca na Balkanu se opet budi i sada kao gradjanin Milo Fjukanović vodi birbu za ulazak CG u EU. Pouka: istorija je kur*va ali je ispisana
Boli nas k.... što se penzioner bakir sastao s milom đ.
Obojica nekad bili Srbi.
Najjači mi je Bakir kada tokom intervjua koristi medicinske pojmove. Valjda u slobodno vrijeme čita Sekine knjige koje je trebala čitati da bi dobila legalno diplomu, a valjda ga i bolesni narod bolje razumije kada takve termine koristi !? Lažov od glave do pete ! Bake slagao si mene i narod nekoliko puta, nećeš više budi siguran !
Pred skenderijom kada je formirana svetosavska teroristicka SDS,pa gdje ste više,mi vas čekamo.. ovaj milo treba odgovarati za sve ono za šta je odgovarao MILOŠEVIĆ..djubre.svetosavsko teroristicko...momo.je krepalo...Bježi Bakire ne kaki se na ALJU...