Bakir Izetbegović: SDA nije pravila probleme. Ako neko to radi u državi to su ljevičari i Čović

/ Komentari (27)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Narod glasao za Fikreta

a babo ti uz pomoć mladih muslimana izvršio puč i preuzeo SDA i mjesto u predsjedništvu koje mu ne pripada. Odbio sporazum sa Miloševićem, vezao zastavu sa Tuđmanom i odveo nas u propast. Rezultat te odluke je sto hiljada mrtvih i milion raseljenih koji se nikada neće vratiti.To što nikada nije rotirao se s te pozicije no se proglasio za prvog predsjednika Bosne nećemo ni pominjati. Dvije najgore katastrofe koje su zadesile Bosnu su turska invazija i tvoj babo s maldomuslimanskim banditima.

Miki

Niste vi pravili probleme, vi ste opljackali bosnu, unistili privredu., ekonomiju, pokrali sve sto z anebo nije svezano, sve firme unistili pa prodali istim fasitickim lopovima kao sto ste vi, vi ste bosnu vratili 100g unazad, svu poganu seljadiju dovukli u gradove i uhl****li, pokrli u ratu i koroni svaku donaciju, vama nacistima treba ustavom zabraniti bavljenje politikom

Borac🥇

SDA mafija otvorila 100 hiljada radnih mjesta al u administraciji,FTV,BHT,rudnicima. Zato danas federacija i ima problema s tim uhl****ma.Deb.i.l.u prestani lagati o odbrani;BiH su branili narod i čaršijska raja,sirotinja,beskućnici itd. SDA banditi su bili po podrumima,krali,švercovali,napadali tuđe četke i žene,napadali i ubijali poštene borce itd itd. Na vašoj strani su danas samo nepismena i krezava ološ i neznalice.

Stari musliman te napravio djikane posrbljeni

a babo ti uz pomoć mladih muslimana izvršio puč i preuzeo SDA i mjesto u predsjedništvu koje mu ne pripada. Odbio sporazum sa Miloševićem, vezao zastavu sa Tuđmanom i odveo nas u propast. Rezultat te odluke je sto hiljada mrtvih i milion raseljenih koji se nikada neće vratiti.To što nikada nije rotirao se s te pozicije no se proglasio za prvog predsjednika Bosne nećemo ni pominjati. Dvije najgore katastrofe koje su zadesile Bosnu su turska invazija i tvoj babo s maldomuslimanskim banditima. ka Narod glasao za Fikreta Krstaški teroristo i fundamentalisti.. lud si ko i ovaj bakir,napravio si ZLOCIN ,postao sa poveljom UN genocidni NAROD.. ti on TERMA....

Stari musliman te napravio djikane posrbljeni

Niste vi pravili probleme, vi ste opljackali bosnu, unistili privredu., ekonomiju, pokrali sve sto z anebo nije svezano, sve firme unistili pa prodali istim fasitickim lopovima kao sto ste vi, vi ste bosnu vratili 100g unazad, svu poganu seljadiju dovukli u gradove i uhl****li, pokrli u ratu i koroni svaku donaciju, vama nacistima treba ustavom zabraniti bavljenje politikom ka Miki Veliko evropsko ime ŽAK ŠIRAK PREDSJEDNIK FRANCUSKE juna 1995 na Londonskoj konferenciji reče SRBI SU NAROD BEZ REDA ZAKONA I VJERE..

Rajvosa

a babo ti uz pomoć mladih muslimana izvršio puč i preuzeo SDA i mjesto u predsjedništvu koje mu ne pripada. Odbio sporazum sa Miloševićem, vezao zastavu sa Tuđmanom i odveo nas u propast. Rezultat te odluke je sto hiljada mrtvih i milion raseljenih koji se nikada neće vratiti.To što nikada nije rotirao se s te pozicije no se proglasio za prvog predsjednika Bosne nećemo ni pominjati. Dvije najgore katastrofe koje su zadesile Bosnu su turska invazija i tvoj babo s maldomuslimanskim banditima. ka Narod glasao za Fikreta Šta misliš koji narod je donio je glasao za Fikreta Abdića. Ja mislim onaj koji je izvršio agresiju na BiH. Sa kojima je hodao između mrtvih Bošnjaka u Bijeljini i koje je dovodio sebi u Kladuša u ratu, kao Arkana i njemu slične.

Mahir

Naši su se uvijek presvlačili, malo u ljeve, malo u desne. Zbog toga danas i jesmo izgubljeni

Ne razumijem, bi li mi mogao objasniti?

a babo ti uz pomoć mladih muslimana izvršio puč i preuzeo SDA i mjesto u predsjedništvu koje mu ne pripada. Odbio sporazum sa Miloševićem, vezao zastavu sa Tuđmanom i odveo nas u propast. Rezultat te odluke je sto hiljada mrtvih i milion raseljenih koji se nikada neće vratiti.To što nikada nije rotirao se s te pozicije no se proglasio za prvog predsjednika Bosne nećemo ni pominjati. Dvije najgore katastrofe koje su zadesile Bosnu su turska invazija i tvoj babo s maldomuslimanskim banditima. ka Narod glasao za Fikreta . . . U rtau poginulo toliko i toliko bošnjaka, još milion raseljenih... Danas ste, kažu, najbrojniji u BIH... Koliko vas je to bilo prije rata po vašem računu? 20 miliona? Meni se tu nešto ne slaže...

Trale

a babo ti uz pomoć mladih muslimana izvršio puč i preuzeo SDA i mjesto u predsjedništvu koje mu ne pripada. Odbio sporazum sa Miloševićem, vezao zastavu sa Tuđmanom i odveo nas u propast. Rezultat te odluke je sto hiljada mrtvih i milion raseljenih koji se nikada neće vratiti.To što nikada nije rotirao se s te pozicije no se proglasio za prvog predsjednika Bosne nećemo ni pominjati. Dvije najgore katastrofe koje su zadesile Bosnu su turska invazija i tvoj babo s maldomuslimanskim banditima. ka Narod glasao za Fikreta Dobro jutro. Djecu ti poganu, genocidnu tamburam do koštane srži. I tebi, i svima koji se predstavljaju kao Bošnjaci a pišu ovakve gadosti. Kad dođe vakat...

Hagresija bolan, hagresija!

Šta misliš koji narod je donio je glasao za Fikreta Abdića. Ja mislim onaj koji je izvršio agresiju na BiH. Sa kojima je hodao između mrtvih Bošnjaka u Bijeljini i koje je dovodio sebi u Kladuša u ratu, kao Arkana i njemu slične. ka Rajvosa Kako da ja izvršim hagresiju na sebe samog. Ili ja nisam BiH no samo Allahovi robovi?

Guest

Koji si lazov!!!! Zbog tebe i tvoga oca, su nastali problemi. A najviše si ti doprinjeo nestabilnosti u BiH, svojim ophodom i saradnjom sa genocidašima i HDZ'om!! Molim boga da nestaneš sa scene na izborima. Sama cinjenica, da u federaciji a najviše u Sarajevu, nemozeš dobiti posao, ako nisi clan te pogane SDA!!

Slobodan Stojanović

Krstaški teroristo i fundamentalisti.. lud si ko i ovaj bakir,napravio si ZLOCIN ,postao sa poveljom UN genocidni NAROD.. ti on TERMA.... ka Stari musliman te napravio djikane posrbljeni UN je dokumentovao kako me osvetiše braća.

Miki

Najvece smece koje jos hoda svijetom zajedno sa dudukom i covicem

JAOOOOOO

Dokle više paša i ti i pašinica. Možda nije SDA ali vas dvoje ste nas uništili. Sve ovo danas je vas proizvod. Ne može te oprati niti jedna voda. I za razliku od Srba i Hrvata mi prepoznajemo naše krivce. A vi vaše dižete u nebo. E neka vam ih. Ako ovoga budu ponovo izglasali nema vise života u BiH. On će prevariti i svoje poštene ljude iz stranke. On se želi vratiti da dovrši sto je počeo

MIR djikane POSRBLJENI potomce prve bračne

Kako da ja izvršim hagresiju na sebe samog. Ili ja nisam BiH no samo Allahovi robovi? ka Hagresija bolan, hagresija! noći po kmetskom zakonu osmanlijskog sluganstva i logističke podrške i vazalstva stvorio te TURCIN a izmislio Rus 1815.. Veliko evropsko ime ŽAK ŠIRAK PREDSJEDNIK FRANCUSKE juna 1995 na Londonskoj konferenciji reče SRBI SU NAROD BEZ REDA ZAKONA I VJERE što će reći NAROD svetosavskih paganskih Isilovaca terorista idiota i UBICA opasan po okolinu i remetilacki faktor EVROPE Za završni genocid nad Bosnom GENOCID u srebrenici potrebno je angažovati najmanje 35 000 Srbova CETALJIKA terorista idiota i UBICA

Mjesto radnje: Sarajevo 1993, podrum hotela

>>noći po kmetskom zakonu osmanlijskog sluganstva i logističke podrške i vazalstva stvorio te TURCIN a izmislio Rus 1815.. Veliko evropsko ime ŽAK ŠIRAK PREDSJEDNIK FRANCUSKE juna 1995 na Londonskoj konferenciji reče SRBI SU NAROD BEZ REDA ZAKONA I VJERE što će reći NAROD svetosavskih paganskih Isilovaca terorista idiota i UBICA opasan po okolinu i remetilacki faktor EVROPE Za završni genocid nad Bosnom GENOCID u srebrenici potrebno je angažovati najmanje 35 000 Srbova CETALJIKA terorista idiota i UBICA ka MIR djikane POSRBLJENI potomce prve bračne<< Tunjo objašnjava muslimanima da su od danas Bošnjaci i antifašisti. Veli Tunjo, zaboravite to što smo za turskog vakta dali ghuze da budemo Turci, ne pominjite što procvjetašmo kod Ante i što Hitleru podarišmo ne jednu, no dvije SS divizije. Tri, četiri, sad! uzviknu Tunjo i muslimani postaše Bošnjaci koji baštine antifašističku borbu. Mali anđeli, novorođenčad koja nikad mrava zgazila nije.

SVI problemi naseg drustva dolaze od SDA

i njenih satelita. A bezvezni Covic za koga niko od nas ne bi glasovao da nema SDA, je za sada jedini odgovor na njih, njime se hrvatski narod brani od tihe islamizacije. Isto kao sto su krizarski ratovi bili ne agresija nego ODGOVOR: Muhamed je umro 693 cini mi se; od 700. do 1050 kad je bio prvi krizarski rat, islam je zauzeo Svetu zemlju i apsolutno sav Bliski istok, prosirio se kroz jug krscanske Europe i do Spanjolske itd. Krizari su bili odgovor na islamizaciju. Tako je Covic odgovor na SDA.

A kad dodže vakat

Dobro jutro. Djecu ti poganu, genocidnu tamburam do koštane srži. I tebi, i svima koji se predstavljaju kao Bošnjaci a pišu ovakve gadosti. Kad dođe vakat... ka Trale ti skontaš da si u dvodjelnom rezervatu u duplom srpskohrvatskom okruženju. Da sam na tvom mjestu, ja bi počeo razvijati svemirski program jer kad dodže vakat nema ti odkuda doći ni komad hl**** no direkt iz svemira.

nejma ga

nejma umnijeg inshana na dunjaluku od našeg bakira masslahhh da nam ga Allh dragi sačuva od dušmana i sihra i uroka

Željko Komšić

Šta misliš koji narod je donio je glasao za Fikreta Abdića. Ja mislim onaj koji je izvršio agresiju na BiH. Sa kojima je hodao između mrtvih Bošnjaka u Bijeljini i koje je dovodio sebi u Kladuša u ratu, kao Arkana i njemu slične. ka Rajvosa Da li ja to vidim kako Bošnjo tvrdi da su glasovi za Fikreta bili nelegitimni pošto za njega glasaše i neki Srbi i Hrvati? Interesantno.

Dosta

A desnicarska SDA je konstruktivna. Bolan hajde u penziju. Koliko ste nas unistili ne mozemo sebi da dodjemo. Od revizije tuzbe do pljacke javnih preduzeca inprivatizacije do podjele stanova svojim kadrovima po zakonu. Samo na selima zaostalim glasaju za vas.

Kakav SDP,

oni su blizi i dodiku i covicu,nego ,Bosnjscima.Vidis li sta sad rade,unistavaju drzavu ,i tako ce i nastaviti.Necemo popraviti stetu koju su nanijeli za deceniju.Sa SDP om nema postene saradnje,samo lazi i prevare i licni intres.Za njih je drzava apstrakcija.

Dada

Ne prave probleme poslušne ovčice svom čobanu, a ni čoban svom gazdi. Ćepenačka filozofija, neznanje i podkapacitiranost... ako si ti budućnost onda je izvjesno loša

Pa slični se spajaju

oni su blizi i dodiku i covicu,nego ,Bosnjscima.Vidis li sta sad rade,unistavaju drzavu ,i tako ce i nastaviti.Necemo popraviti stetu koju su nanijeli za deceniju.Sa SDP om nema postene saradnje,samo lazi i prevare i licni intres.Za njih je drzava apstrakcija. ka Kakav SDP, Bake će sa covicem, znaci i sa dudukom a dodaje i SDP. Ljepota da nas dovrše

Miki

Veliko evropsko ime ŽAK ŠIRAK PREDSJEDNIK FRANCUSKE juna 1995 na Londonskoj konferenciji reče SRBI SU NAROD BEZ REDA ZAKONA I VJERE.. ka Stari musliman te napravio djikane posrbljeni Hebali ti srbi ***** ooturcenu, ti si *****e,otpad od zlocinaca, izdajnik bosnežja bih se ubio da sam sljedbenik pedofila muhameda kao ti, smece ******eno,smrdljivo, pleme ti hebem malo su vas pobili koja ste ****a od polunaroda

SDA i tvoj babo je koštao Bosnu

njenog naroda i njenog duha. Toliko uništenih života, toliko patnje i boli, samo da bi mladomuslimani postali begovi i vlasnici svega. Nikada vam neću halaliti moje roditelje koji mladi preseliše u tuđini rintajući ko konji, nikada vam neću halaliti moje uništeno djetinstvo. Haram vam bila svaka marka, na ljekove sve potrošili.

Greška je u nerazumijevanju

Ne postoje u BiH nikakvi povijesni narodi srbi i hrvati. Kaže genetika. Srbija ni Hrvatska nemaju neku dijsporu u BiH, da bi to bili njihovi narodi. Na popisima stnovništva BiH, koji se provode od Osmanlija, nema srba ni hrvata sve do XX vijeka, zapravo do formiranja nacija novotvorene Krljevine SHS. Tad vrše podjelu stnovništva po krstu i jeziku. Srbima proglašavaju pravoslavce sh jezika, a hrvatima katolike istog jezika. Da ne vraćaju zabranjenu Bosansku naciju i jezik 1907., muslimanima se ne daje nacija. Nakon SHS ove nacije se kopiraju u AVNOJ i Dejton kao „narodi u BiH“ iako ih ranije nije bilo niti su govorili srpski ni hrvatski jezik. To su JUGOSLAVENSKI SRBI I HRVAT (DRŽAVNE NACIJE). Sve je velikodržavna matrica da se BiH uništi i podijeli preko izvršilaca na terenu. Tu je uzrok problem tu je i rješenje. Zabraniti nacije Jugoslavije, koje odavno nema, kao konstituente BiH jer BiH je bilo mnogo prije Jugoslavije i otkrića Amerike! Ima načina. Legalnih i legitimnih. Primjeniti međunarodno pravo, presude međunarodnih sudova i presude ESLjP. Srbiji i Hrvatskoj zabraniti da odlučuju o BiH. Zabraniti dvojno državljanstvo sa Srbijom i Hrvatskom. Vratiti ime i naciju Bosne.

/ Najnovije