Bakir Izetbegović: "Christian Schmidt odlazi, OHR mora ostati"

/ Komentari (6)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

jfqjioqroipwiršpi

Jbg ne mora, moje mi amele ;)

Moj Bake..

Sta si ti sve prespavao za svoje vladavine samo da znas dok su drugi potkopavali naocigled drzavu i ti sa njima i svojim jatacima uzdajuci se u medunarodnu zajednicu moj Bakonja bilo pa se spominjalo ne daj boze reprize tvoje..

Boooker:

U bejha je specificno, tu Srbi i Hrvati moraju saveznicki da se postave, da bi se obranili od islamizacije i hegemonije najbrojnije skupine. Da su imali tu pamet 92. i znali ostavit po strani sta se dogadjalo u Hrvatskoj, u bejha ne bi ni bilo rata, niko ziv ne bi poginuo, bio ranjen, ostao invalidom, bio raseljen, nista. Poneki bi kasnije zamijenili stanove ili kuce, vecina i ne bi. Bile bi tri drzavice, male, ali ne jadnije od ove sada koja pokazuje da je nesposobna da uopce zivi.

zavaliste nas ti i babo u tebe

fuj. Mvj, samo je Trojka gora od vas

Čemu to

Nije mi jasno zasto se pridaje pažnja jednom penzioneru. Zar bi trebalo uzimati u obzir šta kaže jedan obični građanin,pa nije ovo avganistan i plemenske vođe.

Stari penzioneri

Ovaj penzioner i vlasnik avaza samo da se docepaju vlasti kako vlasnik avaza zabrani komentar o svojim izjavama,zba da mu nece biti po volji

/ Najnovije