Babalj o Dodiku: 'Natjerat ćemo miša da poliže sve što je rekao. 90-ih je bio ateista i Jugosloven'
/ Komentari (9)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Ja bih zaista volio znati od čega ili od koga je štitite? Ona je ravnopravan entitet kao i Federacija. Ima jednaka prava u okviru države BiH. Šta još hoćete u RS-u? Dobili ste i previše time što su vam dozvoljene specijalne veze sa Srbijom. Ovo je država BiH. Rođeni ste u njoj, štiti vas kao i sve svoje građane, a vi hoćete drugu??? Spustite se na zemlju. Nemate se od koga štititi u svojoj domovini, ali je ne možete ni urušavati kao državu.
Nađoste mu ništa munirice, vi ga što laje ;)
Pa većina se tako izjašnjavala tada, nije problem u tome. Problem je u obome što je uradio a ne što je bio ili što je sada.
Istočnu Ilidžu zovu Sjeverna Koreja , zato što nema ni javnu rasvjetu kako treba, gola sirotinja čovjek bi rekao. A najjači poreski obveznici u Istočnom Sarajevu su upravo na teritoriji Istočne Ilidže. Pitajte Babalja gdje su te tolike pare.
Koji nikada ni na jednu poziciju ne bi mogao doci da te bosnjaci iz sarajeva nisu postavili. Moj majmune.
Bilo bi to lijepo da i ti nisi lik koji je ogrezao u mitu i korupciji.
***
Koji nikada ni na jednu poziciju ne bi mogao doci da te bosnjaci iz sarajeva nisu postavili. Moj majmune. ka A ti bio i ostao izdajica srpskog naroda A ti sta si, ili sta si bio , trebo si pitati cukun babu , Kako je vikala Turskom vojniku , " zaceraj mi ga i u prkno , svete ti nedjelje.
Nek jednom zavlada mir i ljubav zivot je kratak daomladine ne odlazi borese za fotelju a ne za napaceni narod i ovu divnu omladinu