Avion Vlade RS sletio u Banju Luku: Da li je Milorad Dodik bio u njemu?

/ Komentari (6)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Ja1

Unisti vas trojka redom. Lagani rad i tisina, BiH napokon ima svoje iskrene patriote a ne obicne galamdzije koji jedino sto znaju je pljackanje BiH. Isto mi izgledaju zadnjih dana i Dodik i Izetbegovic, nema vise one sile kakvu su predstavljali, izblijedilo sve. Uskoro slobodna BiH i krecemo jos jace naprijed. Dugovi RS se gomilaju, bit ce puno ustupaka na racun BiH koje ce morati napraviti, to ce trojka znati da iskoristi. Valjda ce i ovi placeni mediji prestati da ih blate

Toni

Kakva trojka do jucer dodikovi poslusnici( a sada se ograduju) i dan i danas covicevi pijuni za ispunjavanje svih nelegalnih zahtjeva ( prvi i najvazniji izborni zakon kojim bi covica stavio za vjecnog predsjednika katolika, ne hrvata- hrvati su u Hrvatskoj! Jad i cemer je ta trojka! Sa minimalnim brojem glasova postavljeni su da minimiziraju Bosnjacki narod u BIH!

Ja1

Kakva trojka do jucer dodikovi poslusnici( a sada se ograduju) i dan i danas covicevi pijuni za ispunjavanje svih nelegalnih zahtjeva ( prvi i najvazniji izborni zakon kojim bi covica stavio za vjecnog predsjednika katolika, ne hrvata- hrvati su u Hrvatskoj! Jad i cemer je ta trojka! Sa minimalnim brojem glasova postavljeni su da minimiziraju Bosnjacki narod u BIH! ka Toni Imaju vise glasova od tvoje SDA koja nas je u crno zavila. Njihovi glasovi nisu kupljeni kao vasih 200 hiljada sa biroa jer su vas uveli u prava i dobijate nase pare a radite na crno. To je sda politika godinama, samo pljackaj i svoj interes gledaj a bosnjake samo na rijecima ukivaj u zvijezde. Trojka je za vas izmislila politiku a to se jasno vidi. Sve ste vi hdzu vec dali, sta je sa elektroprivredom HB, sta je sa telekomom HB, ko im je sve to dao? O tome sutis, konstitutivne narode je uveo Alija, potpisao ime Republika srpska i ti imas nekome nesto da kazes i da pricas o izdaji i davanju. Nije tebe ni sramota da tako lazes, jer bitne su samo pare. Koliko kosta da pises protiv SDA?

Bosanac

***

Dobro je

Mislio sam da će sletjet u Sarajevo i otić išamarat redom sve šefove institucija koji su ga trebali uhapsit po ulasku u BiH,jer to zaslužuju.Nakon toga je trebao otić do schmidta i opalit mu nogu u pakšu.Kukavelj je sve to zaslužila.

KRKAN

STA SAD NEK SE KANDIDUJE ZA PREMIJERA SRBIJE POBJEDICE VUCICA.MOJ MILE TI SI ULJEZ DZE GOD DODZES NEJMAS MJESTA.

/ Najnovije