Albin Kurti iz Sarajeva poslao snažnu poruku: Beograd se ljuti, a treba da se stidi!
/ Komentari (33)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Bili su Bosnjaci i Albanci u slavnoj i herojskoj osmanskoj vojsci. Uveli su taj koncept u vojnu doktrinu. Danas, nakon 200 godina gonocida nad muslimanaima balkana, kad je ta populacija spala sa 55% na 5% to su jedini narodi kojij su uspjeli odoljeti vlaskim hordama. Ti fakti dosta govore. Mogao bih izvesti neke zakljucke o drugima, al nek to urade sami. Dvoljno je samo istini pogledat u oci.
***
Bravo za Kurtija. Hvala na dolasku i mudrim rijecima. Kamo srece da Bosnjaci vole Bosnu kao Albanci Kosovo. Kurti nema oraha u dzepu, ne boji se nikog, hoce, moze i treba reci "popu pop, a bobu bob". I, da, umjesto da se stidi Srbija se ljuti i prijeti. Ljudski izrodi poput Vucica, Vulina, Dacica, Dodika, Rakovica, Mandica, ...i dalje nam prijete a mi mirno cekamo, kao 92-ge. Sidran je bio itekako u pravu kad je rekao "...da se svaki Bosnjak treba roditi s dvije glave - kad mu prvu odsijeku, da drugom skonta sta mu se desi."
***
***
***
ovaj primitivni, džihadski usro-portalčić nazadno i terorističkiPODLO NE OBJAVLJUJE VIJEST O HRVATSKOJ 7,5 milijuna eura SADAKI! 28.11.2024. Vlada daje BiH 7,5 milijuna eura za prometnu povezanost i integraciju za podmirivanje dospjelih obveza prema izvoditeljima radova i za usluge obavljanja stručnog nadzora nad izvođenjem radova izgradnje/rekonstrukcije! roadijomahala godinama radi na raspirivanju mržnje prema svemu što nije muslimansko, vehabijsko, selefijsko,namjerno gura primitivizam podivljalih islamista koji su isti kao i redakcija ovog isilovskog u.s.r.o-portalčića. to je vaš nivo, zatucana, mahalo, prokleta avlijo.
Dodik bosnjake naziva muslimanima. On mentalno zivi u Jugoslaviji. Nacije Jugoslavije, pa i BiH, su cinili Srbi, Hrvati i Muslimani,..! Da nebi bilo Bosanske nacije. Prvo u AVNOJu, poslije u Dejtonu su preslikane NACIJE JUGOSLAVIJE kao ”narodi” u BiH. Genetski nisu vecinski slaveni Srbi i Hrvati. Nisu ni dijaspora drzava Srbije, Hrvatske i Muslimanije. Kreiranjem nacija Kraljevine SHS nije se znalo za genetiku. Nema Jugoslavije. Ne trebaju ni njene nacije drzavama nasljednicama. Neka svaka ima svoju naciju i nacionalne manjine. Bosna nema teritorije ni dijasporu susjednih drzava.
***
***
…primitivizam podivljalih islamista koji su isti kao i redakcija ovog isilovskog u.s.r.o-portalčića. to je vaš nivo, zatucana, mahalo, prokleta avlijo. ka 28.11.024.Vlada HR OPET daje BiH JOŠ 7,5miliona €!<<. E da smo glupi ko ti moglo bi proci. Silne resurse i novce Hrvatska harči od Bosne. Ono malo crkavice sto vrati ulaze u svoj velikodrzavni projekat preko HDZ. Preko secesionista. Evo da ste vecinski genetski slaveni Hrvati ili da ste dijaspora Hrvatske, i da su Franjevci za vas znali u BiH 1903. pa da vas prihvatimo kao naroda, a vi POLITICKA NACIJA JUGOSLAVIJE/SHS. Narod je nesto mnogo vise. Izuzmemo li NDH, nije bilo hrvatskog jezika u Bosni do 1992. Nisam protiv vjere vec protiv UZP velikodrzavne politike. Zlo provodi.
Dodik bosnjake naziva muslimanima. On mentalno zivi u Jugoslaviji. Nacije Jugoslavije, pa i BiH, su cinili Srbi, Hrvati i Muslimani,..! Da nebi bilo Bosanske nacije. Prvo u AVNOJu, poslije u Dejtonu su preslikane NACIJE JUGOSLAVIJE kao ”narodi” u BiH. Genetski nisu vecinski slaveni Srbi i Hrvati. Nisu ni dijaspora drzava Srbije, Hrvatske i Muslimanije. Kreiranjem nacija Kraljevine SHS nije se znalo za genetiku. Nema Jugoslavije. Ne trebaju ni njene nacije drzavama nasljednicama. Neka svaka ima svoju naciju i nacionalne manjine. Bosna nema teritorije ni dijasporu susjednih drzava. ka BiH nije multinacionalna drzava! . Ko su onda konstitutivni narodi?? Nacije u pokusaju? Budite u pokusaju milijarder (€ ) ili Nobelovac? Nije dovoljna zelja. Neki bi htjeli bili hrvati u Bosni, a nisu iseljenistvo Hrvatske, nisu genetski slaveni Hrvati, nisu ih znali franjevci u Bosni do XX vijeka. Pa ko su? Politikantska velokodrzavna kreacija, politicka karikatura. Sto nisu pingvini?
***
A ko se ljuti...
Gospodine Kurti svaka vam čast i hvala vam na iskrenosti i hrabrosti da kažete ono što večina građana misli ali se boji to otvoreno kazati.
Gospodine Kurti svaka vam čast i hvala vam na iskrenosti i hrabrosti da kažete ono što večina građana misli ali se boji to otvoreno kazati. ka Svaka čast
***
***
Veseli se srbijanski rode Kosovo ti eto ode Nece proci ni godina , Otici ce Vojvodina
>>Veseli se srbijanski rode Kosovo ti eto ode Nece proci ni godina , Otici ce Vojvodina ka Lagano<< Veselite se islamisti,teroristi bez dinara u dzepu
>>>>Veseli se srbijanski rode Kosovo ti eto ode Nece proci ni godina , Otici ce Vojvodina ka Lagano<< Veselite se islamisti,teroristi bez dinara u dzepu ka Anka<< Laje Anka, laje, a sutra će u federaciju na posao, kasirka u Ringu, oblizala Dingu.
Glupi narod bi opet ratovao zbog Kosova dok se Srbijanci baškare ko i 90ih.... Mislim na glupe Bosnjake i glupe Srbe u BIH, jer su i jedni i drugi uvjek ratovali za tuđ interes.... Dokažite da smo naućili nešto iz prošlosti i sačuvajte mir. Kurti gleda svoj interes u Bosnjacima kao sto i Srbijanske vlasti gledaju svoj interes u BH Srbima. Kosovo je kamen spoticanja na Balkanu.
***
koji se sada l, kao, udruzuju sa Sip*arima protiv Srba. Naravno da je to daleko od istine jer je ovo samo jos jedan pokusaj odlazece usa administracije da zakuha na balkanu.
su razdragano docekali Kurtija, u kruznom toku 99 senilaca, zatim u korteu otisli ka Zetri na koncert Prijovicke. Cetvrti put. Aleksandrin komcert
Dodik bosnjake naziva muslimanima. On mentalno zivi u Jugoslaviji. Nacije Jugoslavije, pa i BiH, su cinili Srbi, Hrvati i Muslimani,..! Da nebi bilo Bosanske nacije. Prvo u AVNOJu, poslije u Dejtonu su preslikane NACIJE JUGOSLAVIJE kao ”narodi” u BiH. Genetski nisu vecinski slaveni Srbi i Hrvati. Nisu ni dijaspora drzava Srbije, Hrvatske i Muslimanije. Kreiranjem nacija Kraljevine SHS nije se znalo za genetiku. Nema Jugoslavije. Ne trebaju ni njene nacije drzavama nasljednicama. Neka svaka ima svoju naciju i nacionalne manjine. Bosna nema teritorije ni dijasporu susjednih drzava. ka BiH nije multinacionalna drzava! Muslimani su Muslimani bogzna koliko dugo. Postoji rijec i u mnogim Evropskim jezicima, uobicajena, lijepa na koju smo navikli. Neko jednostavno nije navikao drukcije. Mnogo ljudi sebe zovu Muslimanima jer su tako rodjeni i zivjeli decenijama.
Bošnjački političari nemaju niti jednog prijatelja među europskim političarima. Jedini prijatelj im ovaj Kurti, da nije smiješno bilo bi žalosno. Dočekali ga k'o da im je u posjetu došao ko zna ko, a došao nekakav...Sačuvaj Bože.
>>Bošnjački političari nemaju niti jednog prijatelja među europskim političarima. Jedini prijatelj im ovaj Kurti, da nije smiješno bilo bi žalosno. Dočekali ga k&#039;o da im je u posjetu došao ko zna ko, a došao nekakav...Sačuvaj Bože. ka Pa zar nije tako< Dočekali ga kao da im je u posjetu došao ko zna ko, a došao nekakav...Sačuvaj Bože.
***
***
Dodik bosnjake naziva muslimanima. On mentalno zivi u Jugoslaviji. Nacije Jugoslavije, pa i BiH, su cinili Srbi, Hrvati i Muslimani,..! Da nebi bilo Bosanske nacije. Prvo u AVNOJu, poslije u Dejtonu su preslikane NACIJE JUGOSLAVIJE kao ”narodi” u BiH. Genetski nisu vecinski slaveni Srbi i Hrvati. Nisu ni dijaspora drzava Srbije, Hrvatske i Muslimanije. Kreiranjem nacija Kraljevine SHS nije se znalo za genetiku. Nema Jugoslavije. Ne trebaju ni njene nacije drzavama nasljednicama. Neka svaka ima svoju naciju i nacionalne manjine. Bosna nema teritorije ni dijasporu susjednih drzava. ka BiH nije multinacionalna drzava! koje pi*ke ma*erine ponavljas isto njesra godinama? Zar ti je toliko dosadno da nesto napises pa udaras copy hdje god stignes? Na****** ti se ma*eresine glupe, imas deset godina???
Meeeee
da Srbiju niko ne podnosi,