Pogledajte nastup Elvedine Muzaferije u posljednjoj utrci sezone

2

Elvedina Muzaferija (24) današnjim nastupom u spust utrci finala Svjetskog kupa u austrijskom Saalbachu, okončala je fantastičnu sezonu.

Najbolja bh. skijašica zauzela je 16. mjesto s vremenom 1:46.96, a za pobjednicom Cornelijom Huetter kasnila je 1,88 sekundi.

Za samo 21 stotinku izmakli su joj bodovi, koje je osvojilo 15 prvoplasiranih skijašica.

Saša Magazinović: Protivljenje rezoluciji o genocidu u Srebrenici je anticivilizacijski čin

Muzaferijin nastup možete pogledati u prilogu.

Tako je sezonu u spustu završila na 24. mjestu u spustu, dok je u veleslalomu zauzela 23. mjesto.

S ukupno 151 osvojenim bodom zauzela je i 54. mjesto u ukupnom poretku Svjetskog kupa.