Elvedina Muzaferija osvojila sedmo mjesto u prvom spustu u Crans Montani

3

Najbolja bh. skijašica Elvedina Muzaferija osvojila je sedmo mjesto u prvom današnjem spustu u Crans Montani u okviru Europa kupa.

S vremenom 1:08.37 sekundi Muzaferija je prošla kroz cilj kao sedma i osvojila 36 bodova.

Za pobjednicom Karen Clement iz Francuske kasnila je 86 stotinki.

UK će glasati za rezoluciju o genocidu u Srebrenici: "Prozvat ćemo one koji se tome protive"

Na drugom mjestu završila je Čehinja Ester Ledecka, dok je treća bila Austrijanka Nadine Fest.

Prema najavi organizatora, skijašice će u nedjelju od 11 sati voziti i drugu spust utrku, a riječ je o nadoknadi takmičenja koje je jučer odgođeno zbog jakog vjetra.