Banjalučki alpinisti osvojili najviši vrh Južne Amerike
Nakon najviših vrhova Europe i Afrike, Elbrusa i Kilimandžara, članovi Planinarsko-alpinističkog kluba 'Samit' iz Banje Luke, Miroslav Trivić i Miroslav Bundalo, uspješno su osvojili i najviši vrh Južne Amerike, Akonkagvu, koji se...
/ Najkomentiranije
Ponovo u punom treningu: Elvedina Muzaferija uspješno okončala pripreme na italijanskim Alpama