Grigor Dimitrov u polufinale Londona ide sa stopostotnim učinkom

Bugarski teniser Grigor Dimitrov upisao je i treću pobjedu na završnom mastersu u Londonu. Večeras je Dimitrov slavio protiv Španca Pabla Carrena-Buste rezultatom 2:0, po setovima 6:1 i 6:1.

Prvi set Bugarin je bez puno problema riješio u svoju korist. Špancu je dozvolio da osvoji samo jedan gem i za 23 minute igre došao je do trijumfa u prvom setu rezultatom 6:1.

Ista slika i u drugom setu. Bugarin je bio mnogo bolji od Španca, a i ovaj put dozvolio je Carrenu-Busti da osvoji jedan gem. Dimitrov je za nešto više od sat vremena igre (1:02) slavio rezultatom 2:0, po setovima 6:1 i 6:1.

Dimitrov će u polufinalu igrati protiv Jacka Socka, dok drugi polufinalni par čine David Goffin i Roger Federer.