Jack Sock u polufinalu završnog mastersa u Londonu

Američki teniser Jack Sock igrat će u polufinalu završnog mastersa u Londonu. Sock je u odlučujućem meču večeras slavio protiv Nijemca Alexandera Zvereva rezultatom 2:1, po setovima 6:4, 1:6 i 6:4.

Prvi set Sock je riješio u svoju korist rezultatom 6:4. Zverev je uzvratio u drugom setu. Dozvolio je Amerikancu da osvoji samo jedan gem i izjednačio rezultat na 1:1.

U trećem setu slavio je Sock rezultatom 6:4 i tako izborio drugo mjesto u grupi B i polufinale završnog mastersa u Londonu.

Prvo mjesto u grupi B osvojio je Roger Federer s tri pobjede. Marin Čilić nije upisao niti jedan trijumf u Londonu.

Sutra su na rasporedi mečevi trećeg kola u grupi A.