"Zmajevi" u igri nakon poluvremena: Možemo li do čuda u nastavku

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine u okviru meča 2. kola grupe G, na Evropskom prvenstvu, na poluvremenu gubi od Češke 12:9.

Nismo dobro otvorili utakmicu te smo već nakon osam minuta imali pet golova zaostatka (6:1).

Interesantno je da nije bilo mnogo golova, pa je tako u 12. minuti palo svega devet golova (7:2).

Zanimljiva anketa na Redditu: 'Postoje li etnički Srbi u Bosni i Hercegovini koji je zaista vole?'

Rezultat je mogao biti i gori, ali je Benjamin Burić u više navrata odlično intervenisao.

Česi su do kraja poluvremena nastavili u istom ritmu, ali smo s nekoliko golova, ipak, održali priključak te smo na poluvrijeme otišli sa minusom od tri gola (12:9).