KRAJ: Bosna i Hercegovina-Španija 24:26

0

Poštovani čitaoci portala Radiosarajevo.ba dobro vam večer i dobro došli na tekstualni prijenos utakmice 3. kola Evropskog prvenstva za rukometaše u kojoj će snage odmjeriti selekcije Bosne i Hercegovine i Španije!

Naši momci su nakon poraza od Švedske (18:30) i Češke (19:27) i definitivno oprostili od eventualnog plasmana u dalju rundu takmičenja tako da će ovaj meč biti naš posljednji na ovom EP-u.

60'

Kraj utakmice. Poraz rezultatom 24:28.

57'

Vremena je sve manje.

55'

Sada Španci idu na plus tri i veoma su blizu pobjede.

50'

Vukšić pogađa, opet vodimo 22:21!

48'

Nema predaje! Nakon našeg gola i Španci zabijaju za novo izjednačenje.

45'

Španija je nažalost kaznila sve naše greške i došla do poravnanja. Šteta!

43'

Noćna mora Španije na večerašnjem meču zove se Mirko Herceg! Novi pogodak za plus tri!

40'

Gol Hercega, ali Španci odma uzvraćaju.

38'
Sjajni Burić večeras brani fenomenalno - undefined

36'

Nakon gola Perića Španci se brzo vraćaju na minus dva...

32'

Karačić pogađa i idemo na ogromnih plus 3! BRAVO MOMCI !!!

30'

Poželimo mnogo sreće našim Zmajevima u nastavku susreta!

30'

Herceg pogađa sa zvukom sirene za kraj fantastičnog prvog poluvremena nakon kojeg rezultatom 14:12 vodimo protiv jednog od najvećih favorita turnira! Bravo momci!

28'

Nova odbrana naše hobotnice na golu, Benjamina Burića!

26'

Velika šteta! Draganić promašuje zicer sa krila, nakon čega Casado na drugoj strani pogađa za 12:11.

21'

Draganić s pozicije desnog krila sjajno zabija za 11:9! Zaista sjajno igraju naši momci večeras i Španci su primorani zvati time out!

19'

Novi gol Karačića za novo vodstvo večeras odličnih Zmajeva!

17'

Treći gol rukometnog doktora Prce kojim opet vodimo!

13'

Ivan Karačić za novo poravnanje protiv jednog od favorita turnira!

11'

Španci ponovo vrlo brzo prelaze u vodstvo.

8'

Brzinska dva gola Perića nakon pogotka Španaca i ponovo imamo vodstvo! Zaista sjajan početak bh. tima!

6'

Senjamin Burić nam donosi novo poravnanje! Nema predaje!

4'

Španci vrlo brzo koriste terensku nadmoć i prelaze u vodstvo sa dva munjevita gola.