Uživo iz Skenderije: Bosna i Hercegovina-Crna Gora 25:36

3

Od 20 sati rukometaši Bosne i Hercegovine igraju svoj drugi meč kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Protivnik je reprezentacija Crne Gore, a pred našim timom je imperativ pobjede s pbzirom da smo u prvom kolu doživjeli poraz u Sloveniji (20:28).

Na tribinama Skenderije se nalazi par hiljada gledatelja i nema sumnje da će našim momcima pružiti bezrezernu podršku u ovom susretu.

Sve spremno za koncert povodom Dana Evrope: Više od 250 đaka iz Sarajeva prisustvovalo probi u NPS

60'

Kraj utakmice: Bosna i Hercegovina-Crna Gora 25:36

57'

Gosti i dalje održavaju visoko vodstvo.

55'

Time out selektora Smajlagića pet minuta prije kraja meča u kojem je već sve odavno poznato...

50'

Crnogorci sada idu na maksimalnih plus 11. Vrlo loše ovo sve izgleda...

43'

Miloš Vujović siguran sa sedam metara. Ponovo 'crne rupe' u igri bh. tima. Novi time out.

43'

Građan pogađa sa ruba golmanskog prostora nakon još jedne lijepe akcije.

39'

Kaluđerović trči kontru i ponovo kažnjava grešku u našoj igri. Šteta jer smo propustili priliku da se dodatno vratimo u meč.

35'

Ponovo brani Ahmetašević. U nastavku Hadžiomerović postiže gol. Dobre minute bh. tima sada!

32'

Prvi gol u nastavku za naš tim postiže Davidović!

31'

Počelo je drugo poluvrijeme!

30'

Definitivno poluvrijeme za zaborav našeg tima. Nadamo se da će u nastavku izabranici Irfana Smajlagića pružiti bolji otpor i koliko-toliko popraviti dojam.

30'

Sjajni Branko Vujović postiže efektan pogodak za velikih plus 10 i kraj prvog dijela igre.

29'

Hamidović šutira sa sedam metara, ali brani Simić. Time out zove gostujući trener.

27'

Miloš Vujović postiže i pet gol nakon greške, a 20. za Crnu Goru.

25'

Brza dva gola Crnogoraca kojim idu na 17:9. Pravimo zaista katastrofalne greške u našoj igri.

24'

Gol za našu reprezentaciju nakon nekoliko minuta, postigao ga je Davidović.

21'

Nenad Grbović ostaje sam na crti i na sjajan način lobuje našeg golmana za maksimalnih plus plus 7.

18'

Sada lijep gol Mirka Hercega nakon lijepe akcije našeg tima, ali Crnogorci samo par sekundi kasnije postižu novi gol.

17'

Novi gol Panića! Pravimo mini seriju i sada smo na minus 4.

15'

Sjajan gol Marka Panića nakon dugo vremena za naš tim.

12'

Crnogorci kažnjavaju svaku grešku našeg tima i odlaze na maksimalnih plus 5.

10'

Draganić smanjuje na 4:7. Lijep gol našeg tima nakon time outa.

8'

Nova greška u našoj igri što gosti još jednom koriste i idu na plus 4.

6'

Po jedan brz gol na obje strane. Naš igrač Davidović je smanjio na 2:3, a onda za Crnu Goru lijep gol postiže Čepić.

3'

Crnogorci su poveli sa 3:1, prethodno je Bošković bio strijelac prvog gola za naš tim.

1'

Gosti su prvi poveli golom Branka Vujovića.

1'

Utakmica je upravo počela! Prvi napad imaju Crnogorci.

-3

Prelijepe scene iz Skenderije. Sarajevska publika je gromoglasnim aplauzom pozdravila himnu Crne Gore, a navijači gostujuće ekipe su na našu himnu uzvratili istom mjerom. Prelijepo!